نمایش 1 - 10 از 403
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
یادداشت؛
بیائید کلاهمان را قاضی کنیم و از خود بپرسیم که چند درصد از بلائی که بر سرمان آمده مقصر خود ما مردم هستیم.
یادداشت/
خودداری آقای روحانی از شرکت در مجمع عمومی سازمان ملل می‌تواند پاسخ دندان‌شکنی به اهانت‌های بی‌وقفه ترامپ به ایران اسلامی و مردم شریف آن باشد.
یادداشت؛
در جلسه اخیر اهالی مطبوعات استان با استاندار محترم ایلام، این دغدغه از سوی چند تن از خبرنگاران مطرح، و از دکتر سلیمانی درخواست شد تا شخصا به این موضوع ورود پیدا کرده و بر نشست ادارات نظارت نمایند.
نامه اخیر آقای مهدی کروبی به مجلس خبرگان که عمدتاً تکرار جملات مکتوبات گذشته است ملاک خوبی برای سنجش در آینده خواهد بود. ملت ایران که قلدری‌ها و زورگویی‌های بسیاری را در مسیر دفاع از استقلال خود پشت سر گذاشته است در مورد این نامه‌ها نیز در شرایط مناسب‌تری به قضاوت خواهد نشست.
یادداشت/ حسین شریعتمداری
ناتوانی دولت آقای روحانی در حل مشکلات اقتصادی و افزایش این مشکلات در دولت ایشان به جایی رسیده است که مجلس همسو با دولت پاسخ‌های ایشان را قانع‌کننده نمی‌داند. این دیگر سخن منتقدان نیست که نادیده گرفته شود و یا به اهانت پاسخ بگیرد!
یادداشت؛
دریافت هزینه‌های خارج از چارچوب‌های مشخص و فرا‌تر از تعرفه‌های ابلاغی وزارت بهداشت، رفته رفته به یکی از معضلات حوزه درمان تبدیل شده است.
یادداشت/ مهدی فضائلی
مشکلات متعدد داخلی آمریکا که در سایه سیاست بین المللی این کشور کمتر مجال دیده شدن پیدا می کنند و شکست های پی در پی در منطقه غرب آسیا، افول ابرقدرتی ایالات متحده آمریکا و سراشیبی تند نزول قدرت این کشور را به تصویر کشیده است.
یادداشت/ حسین شریعتمداری
ستون پنجم دشمن با تابلوی خودی وارد معرکه می‌شود و از جمله ماموریت‌های آنان القای ناامیدی در میان مردم و بزرگنمایی توان حریف است. آنها تسلیم را در زر ورق صلح و سازش می‌پیچند و در میان ملت ترویج می‌کنند.
حسین شریعتمداری:
نماینده‌ای که از تریبون مجلس و یا از جایگاه نمایندگی مجلس برای حمایت از توطئه‌های دشمنان مردم و نظام سوء‌استفاده کرده نباید و نمی‌تواند از پنجه عدالت دور بماند.
یادداشت/ سعید مشرقی
سردار سلیمانی حرف‌‌های دقیق را در جایی دقیق بر زبان آورده است و ناقوس وحدت ملی و باطل‌السحر جنگ روانی ترامپ را در فضای افکار عمومی کشور به صدا درآورده است.

صفحه‌ها