نمایش 1 - 10 از 414
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
یادداشت؛
پرداختن به مسایل قومی در استان ممکن است نگاه ها را به سمتی بکشاند که انجام امور و امتیازها بجای شایسته سالاری و لیاقت به طرف بهرمندی با محوریت وابستگی یا وابسته های نژادی سوق دهد.
چرا امام راحل ما در اوج اقتدار بلوک کمونیستی شوروی سابق خطاب به گورباچف می‌فرمود «این قرن، قرن غلبه مستضعفان بر مستکبران است» و... کدامیک از پیش‌بینی‌های خمینی‌کبیر تحقق نیافته است؟ و کدامیک را از پیش خود گفته است؟!
نخبه علمی و پژوهشی آبدانانی:
رودابه رضایی از نخبگان علمی استان ایلام مدت دو سال بعنوان پژوهشگر برتر کشوری انتخاب شده است.
یادداشت؛
امام جمعه محترم شهرستان سرابله از اینکه حقیقت امروز جامعه را شجاعانه شکافتی و موجب خرسندی مردم شدید بر صداقت و شهامت و مسئولیت پذیری اسلامی شما درود می فرستیم.
باید از موافقان لایحه یاد شده (CFT) پرسید اگر این لایحه را قابل‌دفاع می‌دانید چرا حاضر نیستید با یکی از منتقدان جدی آن به مناظره بنشینید و از آن با ارائه سند و استدلال دفاع کنید؟!
یادداشت/
امیدواریم کسانی که خود مجری صیانت از اجرای قوانین هستند در آینده نهایت دقت را بکار گیرند و در این مسیر علاوه بر عدم مسامحه تکراری بر سر رفاه مردم و حل مشکلات آن، از مشورت با نخبگان قضایی و سیاسی خود را بی نصیب نکنند.
حسین شریعتمداری
مدیر مسؤول روزنامه کیهان همزمان با بررسی مصوبه مجلس درباره کنوانسیون به اصطلاح «مبارزه با تأمین مالی تروریسم- CFT در شورای نگهبان، یادداشتی خطاب به این شورا نوشت.
یادداشت؛
طرف صحبتم با برخی است که این روزها سرگردان در صدد پوست اندازی هستند و گویا میخواهند ششها را به آبشش جراحی کنند تا در گرداب منفعت به شناگران ماهری تبدیل شوند.
یادداشت/ محسن مهدیان
هرجا عبادت فردی(نماز)، شکل اجتماعی(نماز جمعه) می گیرد اولین اصلی که بروز و ظهور پیدا می کند و مورد توجه قرار می گیرد، همین امر به معروف و نهی از منکر است. چه آنکه حضرت امام (ره) تشکیل حکومت اسلامی که مهم‌ترین نهاد اجتماعی اجرای دین است، را با همین اصل کلیدی توضیح می دهند.
یادداشت جدید حسین شریعتمداری//
گفتنی است دکتر ولایتی در دهه ۶۰ به توصیه مراکز امنیتی، خانه‌ای را که در رستم‌آباد شمیران (او اهل رستم‌آباد است) داشت، با خانه کنونی معاوضه کرده بود.

صفحه‌ها