نمایش 1 - 10 از 381
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
یادداشت؛
سفرهای برخی مقامات چه دستاوردی برای مردم و استان دارد غیر از این که عکس یادگاری می گیرند و در فضای مجازی پخش می کنند و یا مصاحبه می کنند و آمارهای دلخوش کننده می دهند .
یادداشت/
مجلس تمايشي مضحك تحت عنوان به اصطلاح استيضاح وزير راه وشهرسازي برگزار كرد كه نتيجه آن ازپيش تعيين شده بود .
یادداشت/ غلامرضا انبارلویی
چه کسی منابع شرکت‌های تعاونی سهام عدالت و 30 شرکت سرمایه‌گذاری استانی سهام عدالت را قطع کرده و این شرکت‌ها را برای تامین اعتبار هزینه برگزاری یک مجمع محتاج منابع مالی فرمانداری‌ها و سازمان‌ها و ادارات کل سه دستگاه اجرایی و سه وزارتخانه کرده است؟
یادداشت/ محمد ایمانی
کسانی می‌پنداشتند توافق با آمریکا وغرب، مجال آتش بس موقت است واز تهدید و تنشها می‌کاهد. اما آنچه عملا اتفاق افتاد، تشدید گستاخی حریف و افزون شدن تهدیدها بود
یادداشت/ سعدالله زارعی
می‌توان این بازی مسخره را به هم زده به آنان نشان داد که نه نیازی به شما داریم و نه اعتمادی که با شما به توافق برسیم.
یادداشت/ حسین شمسیان
واقعا هم پذیرفتنی نیست که تورم 8 درصد باشد، اما دلار در حدود 5 هزار تومان! پذیرفتنی نیست که تورم 8 درصد باشد اما دولت همه خدمات مربوط به خودش را در بودجه 97 گران کرده باشد!
یادداشت/ یدالله جوانی
حوادث تلخ خیابان پاسداران با فاصله بسیار کم به لحاظ زمانی از حوادث دی ماه در چندین شهر کشور،‌ از زوایای گوناگون نیاز به تحلیل دقیق دارد.
ای مسؤولین کشوری برای رضای خدا به خود آیید اجازه ندهید فاصله مردم با شما بیشتر شود.
وقت آن نرسيده كه دولت به خودش بيايد كه فكري به حال اين اقتصاد بيمار كند شايد تا حالا اقاي روحاني فكرنكرده كه رييس جمهور كشوري به نام ايران است.
یادداشت/ حسین شریعتمداری
در کجای دنیا برای مقابله با آشوبگران و متجاوزان به جان و مال مردم، پلیس را بدون اسلحه به میدان می‌فرستند؟! اگر توماس جفرسون -از واضعان دموکراسی آمریکا- سر از خاک بیرون می‌کرد، می‌گفت؛ این روش که شما دنبال می‌کنید آنارشیسم است، نه دموکراسی!

صفحه‌ها