نمایش 1 - 10 از 374
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
ای مسؤولین کشوری برای رضای خدا به خود آیید اجازه ندهید فاصله مردم با شما بیشتر شود.
وقت آن نرسيده كه دولت به خودش بيايد كه فكري به حال اين اقتصاد بيمار كند شايد تا حالا اقاي روحاني فكرنكرده كه رييس جمهور كشوري به نام ايران است.
یادداشت/ حسین شریعتمداری
در کجای دنیا برای مقابله با آشوبگران و متجاوزان به جان و مال مردم، پلیس را بدون اسلحه به میدان می‌فرستند؟! اگر توماس جفرسون -از واضعان دموکراسی آمریکا- سر از خاک بیرون می‌کرد، می‌گفت؛ این روش که شما دنبال می‌کنید آنارشیسم است، نه دموکراسی!
یادداشت/
مطبوعات و رسانه‌‌های محلی سال‌هاست که مورد غفلت دولت‌های چپ و راست واقع شده‌اند. به نظر می‌رسد این اتفاق ناخجسته و مرموز همواره در رانت خواری، ویژه خواری ، نفوذ بنگاه‌های مطبوعاتی ثروتمند و سیاسی و نوعی مافیای مطبوعاتی ریشه دارد.
یادداشت/ عباس سلیمی نمین
پرداختن به موضوع داعش به ‏ویژه بعد از شکست آن‏، که بار دیگر سردمداران سرمایه‏ داری را ناگزیر کرد به‏ طور مستقیم در حمایت از این پدیده نیابتی وارد میدان شوند، از جمله مصادیق شکستن خط ‏قرمزها برای بعضی حتی در داخل کشور است.
یادداشت؛
این فرماندار بنا دارد زمینه ساز نارضایتی مردم باشد و در پازل دشمن قرار بگیرد، مردم این دیار قهرمان با دست خالی در مقابل متجاوزگران بعثی ایستادند و از انقلاب اسلامی دفاع کردند.
شریعتمداری:
فلان عضو هیئت علمی با طعنه‌ای سؤال‌برانگیز نوشته بود «از کی تا به حال سرگین یوز هم جزو اطلاعات طبقه‌بندی شده است»؟!
یادداشت/ محمد ایمانی
نعل وارونه زدن، به استراتژی برخی مدیران تبدیل شده است.دم از وحدت می‌زنند و بر دوقطبی کردن جامعه اهتمام می‌ورزند. از شفافیت می‌گویند اما مشی شان پنهانکاری است.
یادداشت/ عبد‌الله گنجی
هنگام قضاوت درباره قطار انقلاب اسلامی باید همه گزینه‌‌ها را مد نظر داشت و برخورد‌‌های کادر قطار را هم به عنوان یک گزینه از نظر دور نداشت.
یادداشت؛
حالا که اهمیت سینما و اثرگذاری بالای هنر برای همگان روشن شده‌است، مسئولان و متولیان رایزنی کنند و از طریق جذب اعتبارات فرهنگی و هنری، زمینه را برای تولید فیلم‌های سینمایی فاخر و پرداختن به سوژه های نابی که در استان‌ایلام وجود دارد، فراهم نمایند.

صفحه‌ها