نمایش 1 - 10 از 315
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
یادداشت/
وعده الهی مبنی بر پیروزی استقامت کنندگان، با ایمانِ جنود مخلص الهی محقق شدنی است و رسوایی و ذلت برای سران کفر می ماند.
یادداشت/ سید‌عبدالله متولیان
آن‌چیزی که موجب التیام آلام و دردهای مردم کرمانشاه شد، همراهی، همدلی، همگرایی، همنوایی، همدردی و دگر دوستی آحاد مردم از سراسر ایران با آسیب‌دیدگان بود.
یادداشت/ جعفر بلوری
منطقه شاهد تحولات بسیار مهم با سرعت عجیب است طوری که به جرأت می‌توان گفت امروز در آن «پیچ تاریخی» حساس قرار داریم.
یادداشت/مسلم یاربیگی نژاد
مسلم یاربیگی نژاد در یادداشتی، به مهمترین رویکردهای بسیج از منظر مقام معظم رهبری امام خامنه ای مدظله العالی اشاره کرده است.
یادداشت رسالت/محمدکاظم انبارلویی
کمیته سوم مجمع عمومی سازمان ملل روز سه شنبه گذشته با رأی ضعیفی قطعنامه ای علیه وضعیت حقوق بشر ایران به تصویب رساند.
یادداشت/عباس خزلی
اصلا در این منطقه آسیب دیده جز نیروهای ارتش و سپاه کسی را نمی بینی، هنوز من و آسیب دیدگان در حيرتيم که متولی زلزله و آسیب مردم کیست؟
یادداشت/ صادق کوشکی
کسانی که در عرصه سیاست از هر فرصتی برای پشت‌پا زدن به رقبای خود بهره می‌برند لااقل مصیبت‌های عمومی را بهانه تسویه حساب‌های سیاسی خود نکنند.
یادداشت/ حسین شریعتمداری
آقایان بر چه اساس و با استناد به کدام شاهد و سند میدانی به جای آنکه همه تلاش و توان خود را صرف رسیدگی به امور زلزله‌زدگان مصیبت دیده و اکثرا محروم کنند، انبوهی از اظهارات خلاف واقع را بر سر این بندگان مظلوم خدا آوار کرده‌اند؟!
یادداشت؛
جوانان تحصیلکرده ایلامی با مشکل بیکاری دست و پنجه نرم می کنند در حالی که افراد متخصص و آماده به خدمت به دنبال یافتن شغل به هر دری می زنند.
مالک شریعتی
در حادثه پلاسکو ـ که بر خلاف زلزله، عامل انسانی نقش پررنگ تری در بروز حادثه یا رعایت نکردن نکات ایمنی ایفا کرده بود ـ رهبرانقلاب باز هم در پیام خود، مسئله مقصریابی در ابتدای کار را بشدت تقبیح کرده و اولویت را به کمک رسانی داده بودند: «در حال حاضر همه تلاش‌ها باید برای نجات جان گرفتارشدگان جهت‌دهی شود.

صفحه‌ها