نمایش 1 - 10 از 279
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
یادداشت/ حسین شریعتمداری؛
آمریکا همان شیرینی موقت آدامس را هم پس گرفته و ضمن افزایش چندباره تحریم‌ها، فروش هواپیما به ایران را هم ممنوع اعلام کرده است.
یادداشت/ حسین شمسیان
اینکه در سه ماه یک میلیون شغل ایجاد شده، اما هنوز بچه‌های ما و همسایه بغل دستی و همسایه کوچه پشتی بیکار هستند، تقصیر خودشان است و اصلا تنبل و تن‌پرورند وگرنه اینهمه شغل و پست دولتی بود که از بس کسی نرفت سراغشان، مجبور شدند بدهند به فرزند فلان وزیر و وکیل و...!
یادداشت/عباس خزلی
اصلاح طلبان که این همه سنگ ملت را در تبلیغات به سینه میزدند چرا اکنون ازهمان ملت چیزی بیان نمیکنند چرا در برابراين همه بیکاری، استخدام های فامیلی، گرانی .و.......روزه سکوت گرفته اند و فقط بر طبل این یکی باید برود و آن یکی باید بیاید مي کوبند؟
یادداشت؛
متأسفانه درعصر حاضر، یکی از راه های سلطه دشمن برکشور، بحث فضای مجازی و حاکم بودن ولایت طاغوت در این فضا است. از جمله این فضاها، تلگرام و اینستاگرام صهیونیستی است که تلگرام خود به تنهایی ضربات سختی بر پیکره ی اطلاعاتی و حقوق شهروندی کاربران ایرانی وارد نموده است.
یادداشت/ مراد عنادی
رونق تولید و اشتغال با راهبرد اقتصاد مقاومتی، مباحث مربوط به محیط‌ زیست و اقدام قاطعانه در حوزه سیاست خارجی در برابر بدعهدی‌های آمریکا از مهم‌ترین مطالباتی است که مردم از اعضای دولت دوازدهم انتظار دارند.
سید یاسر جبرائیلی
مشهور اســت که در جریان تدوین یکی از برنامه های پنج ســاله توســعه، با فاصله ای حدود یک هفته پس از ابلاغ سیاســت های کلی، دولت وقت لایحه برنامه پنج ســاله را تقدیم مجلس کرد. وقتی از تدوین کنندگان برنامه پرسیده شد که چطور در عرض یک هفته پس از ابلاغ سیاست های کلی توانستید برنامه را آماده کنید، پاسخ دادند برنامه قبلاً تدوین شــده بود
یادداشت/حمید حیدرپناه
به ساحت مقدس شهید فرهاد‌شریفی و شهدای بهمن‌آباد که هنوز محله داغدار آنهاست.
عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر تهران برای شهید محسن حججی یادداشت نوشته است.
یادداشت / حسین قدیانی
«کجایید ‌ای شهیدان خدایی؛ بلاجویان دشت کربلایی»! آری! ما نیاز داریم به شهدا! و به گلزار شهدا! و به گرفتن خرما از دست مادران شهدا! ما نیاز داریم که هر از چندی، در لابه‌لای این قبور منور، قدم بزنیم و قدم بزنیم و قدم بزنیم و باز هم قدم بزنیم!
یادداشت؛
دو فوتبالیستی که به بهانه تعهد به تیم، ددمنشی و کودک‌کشی رژیم غاصب صهیونیستی را فراموش کرده‌اند نباید از این حرکت ناپسند خود دفاع کنند.

صفحه‌ها