پربیننده ترین

کد مطلب: 14181
تاریخ انتشار : 1396-09-01 13:38
وعده الهی مبنی بر پیروزی استقامت کنندگان، با ایمانِ جنود مخلص الهی محقق شدنی است و رسوایی و ذلت برای سران کفر می ماند.

عبدالباسط انصاری:: بالاخره پس از ۶ سال خبری که ملت های منطقه و حتی جهان منتظر آن بودند منتشر شد. شکست جریان تکفیری-صهیونیستی داعش به دست سربازان مقتدر جبهه مقاومت.

بیش از ۶ سال قبل که روند بیداری اسلامی منجر به دومينوي سقوط چندین دیکاتور دست نشانده در منطقه شد و الگوی انقلاب اسلامی مبنای حرکت ملت های آزادی خواه منطقه و رهایی آنان شد، در لابلای اعتراضات محدود داخلی سوریه، گروهک تروریستی ساخته آمریکا وارد مناطقی از سوريه شد که کمر جبهه مقاومت یعنی سوریه را شکسته و دولت جعلی تکفیری تاسیس کند.

در همان زمان بود که نام مردی در صف اول مبارزه با این دشمنان خبیث زبان به زبان می چرخید. مردی که نصرت الهی برای رعب افکنی در دل کفار شامل حالش شده بود، مردی که مصداق "و منهم من ینتظر" هایی بود که بدل و تبدیل نشده بود و خالصانه به دنبال "قضی نحبه" بود. مردی سرشار از ایمان و اقتدار و محکم به حکم ولایتی که حجت بقیه ی سلف صالح بر مسلمین جهان بود. سردار سپاه اسلام قاسم سلیمانی.

یکی از سران کفار صهیونیستی می گفت خاورمیانه روی انگشت اشاره او می چرخد، یک رسانه صهیونیست او را الهه نفرت و شرارت می نامید، آن یکی تروریست، این یکی مخوف ترین مرد جهان، آن دیگری چه و چه.

اما او پسر یه پیرمرد عامی روستایی ست که لقمه و نطفه ی حلال و دست امداد غیبی الهی و بقیه ی الهی و حکم و حمایت ولی فقیه زمان را داشت.

در زمانی که وحشت و رعب تروریست های تکفیری ساخته ی دست آمریکا در منطقه خاورمیانه و جهان سایه انداخته بود و سران ارتجاع منطقه و استکبار جهانی با حمایت های گسترده خود، این درندگان وحشی را حمایت می کردند که به زعم خود "لیطفؤا نور الله" کنند، و کمر جریان مقاومت یعنی سوریه را شکسته و ابتدا و انتهای آن یعنی ایران و لبنان را مهار و تضعیف کنند، پسر یک پیرمرد عامی روستایی تمام برنامه های آنان را به هم ریخت. سربازی که الحق سربازی را از فرمانده اش آموخته بود، فرمانده ای که به تعبیر سران استکبار، با یک سخنرانی یک ساعته تمام برنامه های مستکبرین را به هم می ریزد.

نابودی شجره خبیثه ملعونه تکفیری-صهیونیستی داعش بر بقیه الله الاعظم اروحنا لتراب مقدمه الفدا، بر رهبری گرانقدر انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه ای روحی فداه، بر خانواده های شهدای مدافع حرم و تمام ملل مستضعف و داغ دیده جهان اسلام مبارک باشد و به امید اینکه این فتح مبین درس عبرتی باشد برا جریان های ذلیل و زبون و غرب پرستی که راه رهایی را نه در مقاومت؛ که در لبخند به شیاطین در پشت میزهای مذاکره جستجو می کردند.

وعده الهی مبنی بر پیروزی استقامت کنندگان، با ایمانِ جنود مخلص الهی محقق شدنی است و رسوایی و ذلت برای سران کفر می ماند و سیاستمداران ضعیف النفسی که در مقابل تهدید و فشار مستکبران، راه خنده و باج و امتیاز در پیش می گرفتند.

وَأَنْ لَوِ اسْتَقَامُوا عَلَى الطَّرِيقَةِ لَأَسْقَيْنَاهُمْ مَاءً غَدَقًا و اینکه اگر آنها در راه (ایمان) استقامت ورزند، با آب فراوان سیراب شان می‌کنیم. (جن-۱۶)

انتهای پیام/

 

ارسال نظر

نظرشما

آخرین عناوین