پربیننده ترین

کد مطلب: 13468
تاریخ انتشار : 1396-07-11 08:32
انتظار این است که ديوارحائل بین استاندار و منتقدین درايلام را برچینی وبه آنهایی که با بیان کردن صرف مسائل سیاسی سعی در نگه داشتن این ديوارهستند اجازه خودنمایی ندهید.

عباس خزلی::  جناب آقای سلیمانی ضمن آرزوی توفیق برای جنابعالی درامرخدمت رسانی به مردمی که دین بزرگی برکشورونظام دارند امیدوارم مواردی که  ارائه می شودراهرگز جناحی وسیاسی تلقی نفرمایید فقط دغدغه مردمی است که جز عشق به نظام و رهبری هرگز به هیچ حزبی نمی اندیشند.
پس از کش وقوسها.رایزنیها .و معرفی افراد مختلف ازسوی طیفهای مختلف ازجريانهاي سیاسی تا نمایندگان مجلس تا آنانکه به واسطه همین مردم به قدرت رسیدن واکنون برخلاف میل این مردم به دنبال به میدان آوردن برخی عوامل فتنه بودند.قرعه استانداری ایلام بنام جنابعالی بیرون آمد و توسط هیئت دولت برای  این سمت انتخاب شدید.
مردم ایلام انتخاب جنابعالی را به فال نیک می گیرند وبه دورازهرگونه جنجالهای سیاسی از جنابعالی انتظار کار وتوسعه استانشان را دارند کاری که متاسفانه در چهار سال گذشته هرگز اتفاق نیفتاد وايلام همچون گذشته کلمه نامبارک محروم را با خود همراه و آن را یدک می کشد.

جناب آقای سليماني
کارشناسان معتقدند طی چندسال گذشته روش مدیریت در استان ایلام تغییر یافته که حاصل آن را می توان دربيکاري، فقر گرانی .اوضاع طرحهای عمرانی، وتنگناهايي که امان مردم را بریده واز همه محترم پرداختن افراطی به مسائل سیاسی را بخوبی مشاهده کرد
بسیاری از مردم ایلام دراین مدت درباره مشکلات وتنگناهای ایجادشده ازطريق رسانه های منتقد سوالاتی را مطرح کرده اند که متاسفانه به دلیل اینکه مدیریت ارشد استان ازبدو شروع به کار خودراه ارتباط خودبا رسانه های منتقد مسدود کردند تمام پرسشها بدون پاسخ باقیمانده است .
ايلاميان متوقعند که استاندارشان ساعتی از،وقت خودرا به بازديدازشهرها وبررسی خواسته های مردم اختصاص دهد و کمبود وکاستی ها را اززبان رسانه های منتقد بشنودنه اینکه مسئولین و مدیران که با ارائه گزارش ناصحیح موقعیت مدیریتی خودرا حفظ کنند.
جناب استاندار.نکته غیرقابل انکارديگري که ناگزیر از بیان آن هستیم برخی از مدیران دستگاههاوادارات همان رویه مدیریت ارشد استان را درپیش گرفته اند البته اگر درپیش نمی گرفتند که باید خیلی سریع مسئولیت خودرا واگذار می کردند که متاسفانه در برخی از حضرات هرگز چنین روحیه ای را مشاهده نخواهید کرد.

جناب سليماني
انتظار این است که ديوارحائل بین استاندار و منتقدین درايلام را برچینی وبه آنهایی که با بیان کردن صرف مسائل سیاسی سعی در نگه داشتن این ديوارهستند اجازه خودنمایی ندهید چرا که متاسفانه جلوه دادن سیاسی به بسیاری از پیشنهادها و انتقاد دلسوزان موقعييت بسیاری از حضرات را حفظ کرده است.

  البته جای خوشحالی دارد که برابراطلاعات واصله جنابعالی در استانداری چهارمحال اینگونه برخورد نکرده وبه منتقدین گوش داده اید و حتی دستورعدم شکایت از رسانه های منتقدرا صادر کرده اید.

درپایان بازهم ضمن آرزوی موفقیت برای شما در استانداری ایلام ان شاءالله این سیاسی کاری بسيارپررنگ را درايلام کمرنگ کنید و عقب ماندگیهای بسیار این استان که به دلیل پرداخت صرف به مسائل سیاسی است  راجبران کنید و سهمیه نورچشمی ها را دراستخدامهاي فراوان در استان را که فقط،برای اقوام و دوستان بوده قطع ودستورپيگيري هم صادر بفرمائید چنانچه نیاز به ارائه کد داشتید قطعا دراختياران قرارخواهیم داد و موارد بسیار آزاردهنده ای در این استان صورت گرفته  که چنانچه صلاح دانستید ازطریق،رسانه به اطلاعتان خواهد رسید.
 

انتهای پیام/

منبع: ایلام رصد

ارسال نظر

نظرشما

آخرین عناوین