کد مطلب: 16157
تاریخ انتشار : 1397-09-01 17:56
بمناسبت هفته بسیج، یادواره "شهدا آبروی کوچه ها و افتخار محله ها"به یاد شهدای " روستای لرینی، به همت سپاه ناحیه سیروان برگزار شد.

به گزارش سیروان نوین، ظهر امروز(پنجشنبه) بمناسبت هفته بسیج، یادواره "شهدا آبروی کوچه ها و افتخار محله ها"به یاد شهدای روستای لرینی، با حضور بسیجیان و به همت حوزه مقاومت شهید صفری درمسجد جامع لرینی سفلی برگزار شد.

حجت الاسلام تعمیرکاری امام جمعه موقت سیروان در این یادواره اظهار داشت: شهدابرای کوچه ها و محله های ما مایه افتخار و آبرو هستند چراکه شهدای عزیز با خونی که اهدا کردند، برای ما آبرو خریدند.

وی با بیان اینکه هرعظمتی ملت ایران دارد از برکت شهداست، افزود: شهدا از جان و مال خود گذشتند تا امروز امنیت را برای ما به ارمغان بیاورند و ما هم باید قدردان آنها باشیم.

تعمیرکاری رمز موفقیت رزمندگان را در عرصه های مختلف ایثار و از خود گذشتگی و پیروی از ولی فقیه و رهبر انقلاب دانست و افزود: امروز اگر بخواهیم همچون دوران انقلاب و دفاع مقدس بر دشمنان پیروز شویم باید با پیروی از فرامین ولایت فقیه، یادآوری یاد و راه شهدا، آگاهی عمل و بصیرت عمل نماییم.

وی با تبریک هفته بسیج، تصریح کرد: طبق فرمایش حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی)، بسیج یک راه و یک حرکتی است که باید همه را هدایت کند.

امام جمعه موقت سیروان هدف بسیج را زمینه سازی برای ظهور دانست و خاطر نشان کرد: فرهنگ و ریشه بسیج، فرهنگ جهاد، انقلابی گری و ولایت فقیه است و این فرهنگ و این ریشه به پیامبر گرامی اسلام(ص) برمی گردد و راه حق است، راهی که در مقابل استکبار و ظالم می ایستد و یاور مظلومان و فقراست.

همچنین در پایان این یادواره، از خانواده های معظم شهدای روستای لرینی تجلیل شد.

 

 

نظرشما

آخرین عناوین