کد مطلب: 16151
تاریخ انتشار : 1397-09-01 08:40
فرمانده سپاه ناحیه سیروان خبر داد:
اعزام 60دانش آموز سیروانی به اردوی راهیان نور
فرمانده سپاه ناحیه سیروان گفت: تعداد 60 دانش آموز سیروانی در قالب راهیان نور به مناطق عملیاتی مهران و دهلران اعزام شدند.

"سرهنگ پاسدار احمد اورنگ"، فرمانده سپاه ناحیه سیروان در گفتگو با خبرنگار  سیروان نوین اظهار کرد: تعداد 60 دانش آموز سیروانی در قالب راهیان نور به مناطق عملیاتی اعزام شدند.

 

وی افزود: این تعداد دانش آموز مقطع متوسطه اول و دوم پسران طی دو روز به مناطق عملیاتی بانروشان، قلاویزان، شرهانی و نقطه ایثار در استان ایلام اعزام شدند.

 

اورنگ بیان کرد: در این اردوها، دانش آموزان ضمن بازدید از مناطق عملیاتی از برنامه های فرهنگی ویژه ای در قالب توزیع بسته های فرهنگی، هنری و کلاس های بصیرتی استفاده می کنند.

 

وی افزود: هدف از این سفر معنوی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در بین نوجوانان و جوانان و آشنایی آنان با زندگی رزمندگان و رشادت های آنان در دوران هشت سال دفاع مقدس است.

 

فرمانده سپاه ناحیه سیروان تاکید کرد: ما باید رشادت های رزمندگان در طول هشت سال دفاع مقدس را به دانش آموزان و نسل امروز منتقل کنیم که اردوهای راهیان نور بهترین ابزار فرهنگی برای نمایش دادن ایثار و دلاوری های رزمندگان و جان برکفان دوران دفاع مقدس است.

 

انتهای پیام/ح

 

نظرشما

آخرین عناوین