کد مطلب: 16139
تاریخ انتشار : 1397-08-14 13:24
حشمت اله نقدی" به عنوان رئیس جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان سیروان معرفی شد.

به گزارش سیروان نوین، صبح امروز(دوشنبه) آیین تودیع و معارفه رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران سیروان، با حضور سرپرست فرمانداری سیروان و مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام، در دفتر فرمانداری شهرستان برگزار شد.

 جواد رحیمی مقدم سرپرست فرمانداری سیروان در این جلسه گفت: خدمت به خانواده معظم شهداء و ایثارگران از بالاترین خدمتها به شمار می رود.

وی با بیان این مطلب که ترویج فرهنگ ایثار و شهادت باید به معنای واقعی در میان جامعه نهادینه شود، افزود: جامعه ای که در آن یاد شهداء نباشد کم کم آن جامعه از معنویت دور خواهد شد.

فرماندار سیروان تصریح کرد: گسترش فرهنگ ایثار و شهادت باعث زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهداء وزنده نگه داشتن جامعه می گردد و همه مسئولین باید در کارها به یاد شهداء باشند چون همه ما مدیون خون شهداء هستیم .

وی در ادامه به پیگیری مسائل مربوط به خانواده معظم شهداء و ایثارگران در ادارات اشاره نمود و گفت: مشکلات و مسائل مربوط به خانواده های معظم شهداء و ایثارگران و جانبازان باید از سوی مسئولین به طور جدی پیگیری و حل  شود و در ادارات به گونه ای برنامه ریزی شود که خانواده های معظم شهداء به راحتی امکان ملاقات با مسئولین ادارات را داشته باشند .

گفتنی است در پایان از زحمات "علی سلیمانیان" قدردانی و "حشمت اله نقدی" به عنوان رئیس جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان سیروان معرفی گردید .

انتهای پیام/ح

 

نظرشما

آخرین عناوین