کد مطلب: 16102
تاریخ انتشار : 1397-07-23 11:25
به منظور بررسی مسائل و مشکلات روستاهای منطقه صورت گرفت/
بازدید مسئولین سیروان از روستاهای منطقه عرب رودبار
امام جمعه، سرپرست فرمانداری سیروان و جمعی از مسئولین ادارات شهرستان به منظور بررسی مسائل و مشکلات روستاهای منطقه از روستاهای حوزه عرب رودبار بازدید کردند.

به گزارش سیروان نوین، به منظور بررسی مسائل و مشکلات  روستاهای منطقه عرب رودبار شهرستان سیروان، امام جمعه، سرپرست فرمانداری، بخشدار مرکزی و مسئولان ادارات بنیاد مسکن، راه و شهرسازی، برق، مخابرات، کمیته امداد امام خمینی(ره)، شرکت گاز، بهزیستی و جهاد کشاورزی به روستاهای چم شیر، چم جنگل و چم روته بخش مرکزی سیروان رفتند.

در این بازدید مسئولان شهرستان از نزدیک مسائل و مشکلات این روستاها را در زمینه های فضاهای آموزشی و ورزشی، آسفالت معابر، روشنایی، گازرسانی، جاده های بین مزارع و اجرای طرح هادی در این روستاها را مورد بررسی قرار دادند و در این زمینه بحث و تبادل نظر شد.

در حاشیه این سفر جواد رحیمی مقدم سرپرست فرمانداری سیروان گفت: امروز توفیقی بود که در خدمت مردم روستاهای عرب رودبار باشیم.

وی افزود: مشکلاتی که مردم این روستاها داشتند قابل پیگیری و توجه است مخصوصا در مورد آسفالت معابر، اجرای طرح هادی، روشنائی معابر ومسایل مربوط به حوزه راه و کشاورزی و در این زمینه مبالغی برای رفع این مشکلات اختصاص یافته است و تصمیم بر این است که در سال آینده مبالغ بیشتری به منظور رفع کامل مشکلات روستاهای حوزه سد سیمره اختصاص دهیم.

 

 

 

دیدگاه‌ها

البته از مسولان نباید نا امید شد اینها هوا خنک که بشه میزنن بیرون

نظرشما

آخرین عناوین