کد مطلب: 16097
تاریخ انتشار : 1397-07-22 09:38
سرپرست فرمانداری سیروان در جلسه ستاد بزرگداشت چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان با پاسخگویي به مسائل و مشکلات مردم تعامل خود را با آنان بيشتر کرده و زمينه رضايت‌مندي مردم را فراهم آورند.

به گزارش سیروان نوین، جلسه ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران در سیروان باحضور امام جمعه، سرپرست فرمانداری، مدیر کل تبلیغات اسلامی استان ایلام و مدیران ادارات، نهادها و ارگانهای شهرستان در سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.

جواد رحیمی مقدم سرپرست فرمانداری سیروان در این جلسه با اشاره به دستاوردهای چهل ساله حاکمیت نظام مقدس جمهوری اسلامي گفت: مسئولان و دولتمردان باید در جشن چهل سالگی پیروزی انقلاب اسلامی نگاهي به گذشته و عملکرد مديريتي خود داشته باشند و با تقويت نقاط قوت و جنبه مثبت عملکرد خود و شناخت نقاط ضعف با اراده اي قوي تر به پيش بروند. 
وی اظهار داشت: پس از چهل سالگی پیروزی انقلاب اسلامی فرصت آزمون و خطا وجود ندارد و هيچ فرصتي نبايد از دست برود و آحاد مردم و مسئولان بايد در راستاي آباداني و توسعه همه جانبه کشور گام بردارند. 

سرپرست فرمانداری شهرستان با اشاره به اقتدار و دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی، افزود: ایران اسلامي در بالاترين قله هاي تامين امنيت و آرامش قرار دارد و بايد قدردان حضور منسجم مردم در صحنه های سیاسی اجتماعی در حفظ دستاوردهای نظام بود؛ اين در حالي است که کشور ايران اسلامی همجوار با کشورهايي است که دائماً ايجاد ناامني، ترور، انفجار و کشتار توسط گروه‌هاي تروريستي در آنها رخ مي‌دهد.

رحیمی مقدم از مدیران دستگاه‌های اجرایی هم خواست با پاسخگویي به مسائل و مشکلات مردم تعامل خود را با آنان در محافل و مجالس اجتماعي بيشتر کنند و زمينه رضايت‌مندي مردم را فراهم آورند و سعي کنند رفتارها و گفتمان خود را در عملکردهاي خود يکسان نمايند.

وی همراهی و همگامی مردم و مسئولین را زمینه‌سازي روحيه اميدواري در مردم برشمرد و گفت: در جشن چهل سالگي انقلاب اسلامي بايد همه نيروهاي معتقد به نظام ولايي در هر گروه اجتماعي همراه و همگام با مسئولين تلاش و همت خود را براي هرچه باشکوه تر برگزار کردن اين رخداد تاريخي به کار گيرند و با حضور افراد فرصت طلب و منافق  با حضور منسجم خود در برنامه ها مبارزه کنند.

همچنین در این جلسه مدیران ادارات و نهادهای شهرستان، برنامه ها و نظرات خود را در خصوص برنامه های چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ارائه کردند.

انتهای پیام/

 

نظرشما

آخرین عناوین