کد مطلب: 16054
تاریخ انتشار : 1397-07-13 16:55
سرپرست فرمانداری سیروان به مناسبت هفته نیروی انتظامی متن پیامی صادر و از تلاشهای کارکنان انتظامی این شهرستان تقدیر کرد.

به گزارش سیروان نوین، "جواد رحیمی مقدم" در پیام تبریک به مناسبت هفته نیروی انتظامی از تلاشهای ارزنده و زحمات فرمانده و کارکنان منطقه انتظامی شهرستان سیروان در ایجاد نظم و امنیت، آسایش برای مردم و پیشگیری و کاهش جرایم تقدیر کرد. در این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

« نیروی انتظامی در ایجاد امنیت، مظهر حاکمیت جمهوری اسلامی است»  مقام معظم رهبری(مدظله)

 نام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در تاریخ معاصر قرین با شجاعت، دلاوری و ایثارگری غیورمردانی است که با توکل به خداوند متعال و استعانت از انفاس قدسی حضرت ولی عصر(عج) در ایجاد امنیت وآسایش مردم با تلاش فراوان جان خود را نثار نموده اند.

هفته نیروی انتظامی فرصت مغتنمی است برای تجلیل از بزرگمردان نیروی انتظامی که خاضعانه جان بر کف اخلاص نهاده از امنیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حراست و پاسداری نموده و اخلاق مداری، دینداری و قانونگرایی را سرلوحه اقدامات خود قرار داده اند.

بدون تردید نیروی انتظامی و پرسنل جان بر کف و همیشه بیدار و هوشیار آن به عنوان بازوان توانمند نظام با فداکاری و کار و تلاش مجدانه و شبانه روزی نقش مهم و بارزی در برقراری نظم و استقرار امنیت پایدار در اقصی نقاط کشور ایفا می‌نماید.

اینجانب ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی، مراتب تشکر و قدردانی خود را از خدمات شجاعانه، حضور هوشمندانه و جانفشانی‌های فرمانده و کارکنان خدوم و زحمتکش نیروی انتظامی در این شهرستان ابراز می‌نمایم و از درگاه خداوند متعال توفیق روزافزون همه آنها را با بهره گیری از رهنمودهای مقام عظمای ولایت(مد ظله العالی)  در صیانت و پاسداری از حریم مقدس امنیت یکایک مردم شریف سیروان و ایران عزیزخواستارم.

جواد رحیمی مقدم

سرپرست فرمانداری سیروان

انتهای پیام/ح

 

نظرشما

آخرین عناوین