کد مطلب: 15906
تاریخ انتشار : 1397-06-21 20:07
سرپرست فرمانداری سیروان در جلسه شورای اداری شهرستان گفت: تقارن هفته دفاع مقدس با ایام محرم, تداعی الگوپذیری دفاع مقدس از نهضت عاشوراست.

به گزارش سیروان نوین، جلسه شورای اداری سیروان با حضور فرماندار و کلیه مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری با محوریت ایام محرم، هفته دفاع مقدس و بازگشایی مدارس برگزار گردید.
جواد رحیمی مقدم سرپرست فرمانداری سیروان در این جلسه با اشاره به تقارن هفته دفاع مقدس با ایام محرم گفت: نهضت امام حسین (ع)، نماد برجسته نبرد بین حق و باطل بود و دفاع مقدس نیز با الگوپذیری و متاثر از نهضت عاشورا و استمرار مبارزه بین حق و باطل بوده که بواسطه حقانیت جمهوری اسلامی و به مدد حضور حماسه آفرین و دلاورانه ملت غیور در این نبرد پیروز شد.

وی افزود: وظیفه همه مردم و دستگاههای اجرایی است که در راستای بازشناسی و ترویج ارزشهای فرهنگی آن به نسلهای آینده  تلاش کنیم.
فرماندار و رئیس کمیته برنامه ریزی شهرستان با اشاره به تشکیل جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان، از مدیران دستگاههای اجرایی خواست در جهت پیگیری موافقتنامه ها با ادارات کل مربوطه مذاکره و نتیجه را به فرمانداری گزارش نمایند.
رحیمی مقدم با اشاره به‌ سهمیه اعتباری استان و شهرستان در زمینه اشتغالزایی از مدیران خواست: نسبت به پوشش دادن سهمیه شهرستان تمام تلاش خود را بکار گیرند.

سرپرست فرمانداری سیروان  بر ضرورت فعال سازی طرحهای اشتعالزایی و پیگیری برای جذب اعتبارات و تسهیلات در شهرستان تأکید کرد.

شایان  ذکر است، در آغاز این جلسه مدیران ادارات آموزش و پرورش و کمیته امداد گزارشی درخصوص برنامه های جشن شکوفه ها و بازگشایی مدارس، و مسئول سازمان تبلیغات شهرستان، برنامه های  مراسمات ایام محرم را ارائه کردند.

همچنین فرمانده سپاه ناحیه سیروان بعنوان دبیر هفته دفاع مقدس، لیست برنامه های این هفته را اعلام نمود.

انتهای پیام/

نظرشما

آخرین عناوین