پربیننده ترین

کد مطلب: 15732
تاریخ انتشار : 1397-05-25 22:14
فرمانده سپاه ناحیه سیروان گفت: آیین افتتاحیه اردوی جهادی انصار ولایت بسیجان تهران در روستای حسن گاوداری شهرستان سیروان برگزار شد.

به گزارش سیروان نوین، احمد اورنگ فرمانده سپاه ناحیه سیروان با اشاره به برگزاری مراسم افتتاحیه اردوهای جهادی انصار ولایت بسیجیان استان تهران در روستای حسن گاوداری، اظهار کرد: این مراسم ظهرامروز پنجشنبه 25مرداد در مسجد روستای حسن گاوداری برگزار گردید.
وی گفت: این گروه های جهادی فعال شامل خواهران و برادران از اقشار مختلف بسیجیان تهران هستند که به مدت هشت روز در روستای حسن گاوداری حضور خواهند داشت و به ارائه خدمت خواهند پرداخت.

سرگرد اورنگ افزود: این گروه جهادی در سه بخش عمرانی، فرهنگی آموزشی و پزشکی خدماتی را ارئه خواهند کرد که در بخش عمرانی می توان به ساخت و تکمیل منازل مسکونی برای محرومین این روستا که توسط بسیج سازندگی سیروان برای محرومان در حال ساخت می باشد، اشاره کرد.
فرمانده سپاه سیروان تصریح کرد: این دومین گروه جهادی بسیجیان است که درتابستان امسال مهمان شهرستان بوده و در عرصه های مختلف سازندگی و محرومیت زدایی در مناطق محروم شهرستان خصوصا روستای حسن گاوداری خدمات رسانی خواهند کرد.

 

 

 

نظرشما

آخرین عناوین