پربیننده ترین

کد مطلب: 15526
تاریخ انتشار : 1396-12-27 08:05
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان ایلام از افتتاح ستاد اجرایی خدمات سفر و مانور خودرویی استان ایلام خبر داد.

به گزارش سیروان نوین به نقل از روابط عمومی و امور فرهنگی، اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان ایلام، عبدالمالک شنبه‌زاده در مراسم افتتاحیه ستاد هماهنگی خدمات سفر استان ایلام در محل سالن کنفرانس هتل زاگرس ایلام اظهار داشت: ستاد اجرایی خدمات سفر استان ایلام و مانور خودرویی دستگاه‌های عضو با حضور مسؤولین استانی و دستگاه‌های عضو ستاد افتتاح شد.

دبیر ستاد خدمات سفر استان ایلام گفت: استان ایلام آماده پذیرایی از گردشگران و مسافران نوروزی سراسر کشور است.

شنبه‌زاده با بیان اینکه امروز ستاد اجرایی خدمات سفر استان به صورت رسمی برنامه‌های نوروز ۹۷ خود را آغاز می‌کند، اظهارداشت: در این ستاد دستگاه‌های دهگانه شامل شهرداری، پلیس راه و پلیس راهور، راهداری و حمل و نقل جاده ای، منابع طبیعی، محیط زیست، اورژانس، هلال احمر و ... حضور داشته و فعالیت رسمی خود را آغاز می‌کنند.

وی با اشاره به حضور مردم استان در دامان طبیعت و برپایی چادر در ایام نوروز، افزود: قصد داریم که در محل های سکونت مردم در ایام نوروز، برنامه های فرهنگی ویژه ای همچون اجرای موسیقی محلی و تئاتر طنز لحظات شادی را برای مردم فراهم کنیم.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان ایلام از آمادگی هتل‌ها، مسافرخانه‌ها، خانه‌های روستایی بوم گردی و ... برای پذیرایی از مسافران و گردشگران نوروزی در استان خبرداد و تصریح کرد: امیدواریم در روزهای اندک باقی مانده نواقص موجود در این راستا برطرف شود.

شنبه‌زاده با تأکید بر نظارت بر واحدهای اقامتی، گفت: تیم های گشت و بازرسی این اداره کل بر واحدهای اقامتی، هتل ها و مسافرخانه ها با هماهنگی دیگر دستگاه ها بر وضعیت بهداشتی، صنفی و ... به صورت مستمر نظارت خواهد داشت.

وی با بیان اینکه سامانه ۰۹۶۲۹ به صورت ۲۴ ساعته آماده دریافت گزارشات، شکایات، انتقادات و پیشنهادات مسافران نوروزی در سراسر کشور است، یادآورشد: این سامانه در سراسر کشور فعال بوده و ظرف ۲۴ ساعت به شکایات رسیدگی و پاسخگو خواهند بود.

انتهای پیام/

 

نظرشما

آخرین عناوین