پربیننده ترین

کد مطلب: 15501
تاریخ انتشار : 1396-12-22 07:51
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام گفت: اجرای سهیمه 25 درصدی استخدام خانواده ایثارگران در ادارات ایلام کفایت نمی‌کند .

به گزارش سیروان نوین، سلمان رستمیان اظهار داشت: حفظ کرامت، جایگاه و حرمت خانواده معزز شهداء ذره‌ای در برابر دریا و اقیانوس وجودی شهداء و عمق ایثارگری آنان  است.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام گفت: ایثارگری خانواده شهداء قابل قیاس با هیچ اقدامی نیست و کاری که برای آنان می‌شود نیز قابل مقایسه با اقدام عملی آنان در دفاع از آرمان‌های اسلام و انقلاب نیست.

وی ادامه داد: 25 درصد از سهیمه‌های استخدام دوایر دولتی برای خانواده ایثارگران و شهداء تعلق گرفته که باید مسؤولان امر به این مهم توجه و عنایت ویژه داشته باشند.

این مسؤول اضافه کرد: در استان ایلام ظرفیت اشتغال و استخدام محدود شده و دولت در بحث پذیرش منابع انسانی با مشکلاتی مواجه بوده و در واقع این بخش را اشباع شده می‌پندارد و از سوی دستگاه‌ها در بحث استخدام مقاومت‌هایی دیده می‌شود.

رستمیان تصریح کرد: در استان ایلام که یکی از استان‌های ایثارگر محور است اگر به جای 25 درصد 125 درصد هم سهیمه استخدام را به خانواده ایثارگران تعلق گیرد باز هم مشکلات این بخش قابل حل و فصل نیست.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام گفت:  رفع مشکلات استخدام فرزندان ایثارگران و خانواده شهداء در استان ایلام از سوی مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام پیگیری می‌شود.

فارس

انتهای پیام/

 

نظرشما

آخرین عناوین