پربیننده ترین

کد مطلب: 15457
تاریخ انتشار : 1396-12-15 07:41
فرمانده انتظامی شهرستان سیروان گفت: رسالت پلیس حفظ آرامش جامعه است و هرگز مخالف شادی مردم و نشاط جامعه نیست.

به گزارش سیروان نوین، سرهنگ "بهــروز آزادی" فرمانده انتظامی شهرستان سیروان با اشاره به نزدیکی چهارشنبه آخر سال و حوادث و سوانح دلخراش و عواقب تلخ ناشی از انفجار مواد محترقه در این ایام گفت: با توجه به آمار، هر ساله شاهد قربانی شدن کودکان و نوجوانانی هستیم که بدون اطلاع از عواقب و صدمات جبران ناپذیر بازی و استفاده از مواد محترقه، سلامتی و شادی خود و خانواده را به خطر انداخته و یک عمر پشیمانی را برای خود به بار آورده‌اند.

وی از خانوده ها خواست تا ضمن کنترل و نظارت بر فرزندان خود آنها را از خطرات مواد منفجره و آتش‌زا آگاه کرده و آنان را از بازی با چنین موادی برحذر دارند.

 فرمانده انتظامی شهرستان سیروان همچنین از جوانان و نوجوانان خواست تا با فکر کردن به عواقب تلخ بازی با مواد محترقه، آسایش و آرامش را از خود و شهروندان سلب نکرده و شادی و سلامتی خود را فدای استفاده از مواد محترقه نکنند.

سرهنگ آزادی افزود: به استناد قانون مجازات اسلامی، هر گونه قاچاق، خرید و فروش مواد محترقه به طور غیرمجاز جرم محسوب شده و مرتکب آن به مجازات مندرج در قانون محکوم می شود.

آزادی با تاکید این نکته که پلیس مخالف نشاط و هیجان معقول ومدیریت شده جوانان نیست گفت: مجموعه انتظامی برابر قانون مکلف است با هرگونه ناهنجاری ،ایجاد مزاحمت و سلب آسایش شهروندان و با مخلان امنیت و برهم زنندگان نظم عمومی برخورد نماید لذا بدیهی است که با کسانی که با برپایی آتش و ایجاد سروصدا ناهنجار و غیرمعقول اقدام به مسدود کردن خیابانها می کند برخورد کند.

فرمانده انتظامی شهرستان سیروان در پایان از مردم خواست در صورت مشاهده هرگونه مزاحمت و دیگر موارد مشکوک در زمینه تهیه و توزیع مواد محترقه مراتب را به پلیس 110 اطلاع دهند.

انتهای پیام/

 

نظرشما

آخرین عناوین