پربیننده ترین

کد مطلب: 15456
تاریخ انتشار : 1396-12-15 07:32
فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام:
استفاده از ابزار هنر راه مقابله با جبهه دشمن در فضای مجازی است
فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام گفت: دانشجویان با ارائه ایده های خلاقانه خلآهای موجود را رفع کنند.

به گزارش سیروان نوین به نقل از ایلام رصد، سردار "سید صادق حسینی"، فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان در اختتامیه جشنواره های بسیج دانشجویی گفت: برگزاری این جشنواره ها، تلاشی است در راستای این هدف که دانشجویان در کنار علم آموزی و کسب دانش، به کسب معرفت و تربیت انقلابی و دینی ومهارت افزائی در زمینه های مختلف بپردازند.

وی با بیان اینکه راه پیشرفت کشور بنا بر تاکید رهبر انقلاب در گسترش جنبش نرم افزاری و تولیدعلم است، افزود: یکی از عوامل پیشرفت و توسعه کشور، مهارت و دانش است، اگر در جهان امروز کشوری پیشرفت داشته است از دانشگاه بوده که امام نیز فرمودند دانشگاه مبدا تحول است.

سردار حسینی اضافه کرد: امروزه هم از نظر امکانات آموزشی و هم وجود اساتید مجرب و فرهیخته در سطوح عالی قرار داریم لذا باید از این ظرفیت موجود برای آبادانی و ترقی کشور بهترین بهره برداری صورت گیرد.

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان تصریح کرد: امروزه می توان با ابزارهای هنری و با کمترین امکانات می شود به صورت مستقیم با جامعه هدف ارتباط برقرار کرد. 

وی با اشاره به تلاش دشمن در سنگ اندازی در مسیر توسعه و پیشرفت کشور بیان کرد: دشمن در تلاش است موانع مختلفی را در مقابل پای پیشرفت کشور قرار دهد و با ایجاد ناامنی، و اشاعه آسیب های اجتماعی و ناهنجاری های مختلف در راه روشن انقلاب سد بسازد.

سردار حسینی اظهار داشت: یکی از ابزارهای دشمن در فضای مجازی استفاده از هنر برای ناآرام کردن جامعه و دستیابی به اهداف خود در این مسیر است، از این رو لازم است دانشجویان  با ارائه خلاقیت های جوانی و استفاده از ایده ها و طرح های هنری خود خلآ موجود در این زمینه را پر کرده  و با اثرگذاری در این وادی موج سواری را از دشمن بگیرند.

 

انتهای پیام/

 

نظرشما

آخرین عناوین