پربیننده ترین

کد مطلب: 15450
تاریخ انتشار : 1396-12-12 19:41
آخرین جلسه شورای اداری شهرستان سیروان با محوریت هفته منابع طبیعی، هفته احسان و نیکوکاری و برنامه ریزی برای تعطیلات نوروز برگزار گردید.

به گزارش سیروان نوین، جلسه شورای اداری سیروان، صبح امروز با حضور فرماندار  و روسای ادارات و نهادها و ارگانهای شهرستان در سالن جلسات فرمانداری برگزارشد.

بهمن جلیلیان فرماندار سیروان در این جلسه ضمن تسلیت جمعی از نیروهای انتظامی و بسیج در هفته گذشته، اظهار کرد: امسال در دهه فجر برنامه ها و پروژه های  خوبی را پشت سر گذاشتیم که راهپیمایی با شکوه ۲۲ بهمن و افتتاح و کلنگ زنی 9 طرح با اعتباری بالغ بر 90 میلیارد ریال بخشی از آن می باشد.

رئیس شورای اداری سیروان در ادامه ضمن اشاره به اعتبارات تخصیصی به ادارات گفت: همه مدیران شهرستان بایستی پیگیر اعتبارات تخصیص یافته به شهرستان باشند و تمام اعتبارات را جذب نمایند تا حقی از شهرستان ضایع نشود.

وی افزود: تمامی مدیران شهرستان بایستی در نماز جمعه حضور یافته و ضمن ادای فریضه نماز، در میان مردم بوده و از نزدیک به مسائل و مشکلات آنها پاسخ داده و در صورت نیاز از تریبون نماز جمعه نیز برای توضیح اقدامات صورت گرفته استفاده نمایند.

جلیلیان به فرمایشات مقام معظم رهبری اشاره و تصریح کرد: وقتی میگوییم مردم ولی نعمت ما هستند این را در عمل انجام دهیم و با ارباب رجوع با صداقت رفتار کنیم و در حد توان خود برای رفع مشکل آنان تلاش نماییم.

 وی در ادامه به فرارسیدن تعطیلات نوروز کرد و گفت : همه دستگاهها لازم است با برگزاری جلسات،کارگروهها و کمیته های مختلف از جمله ( ستاد تسهیلات نوروزی ، تنظیم بازار ، کمیسیون حفاری و ...) تمهیدات لازم را در نظر بگیرند و دستگاههای خدمات رسان هم با آمادگی لازم به پیشواز این ایام بروند. وی در ادامه افزود: تمامی ادارات لیست کشیک در ایام نوروز را به فرمانداری ارائه نمایند و در مدت تعطیلات همگی مدیران در دسترس باشند.

فرماندار سیروان با اشاره به در پیش بودن هفته احسان و نیکوکاری و هفته منابع طبیعی و روز درختکاری گفت: همه در راستای این فعالیت های حسنه و نیکو مشارکت و همکاری لازم را داشته باشیم.

وی ادامه داد: سالهاست که در سطح کشور برنامه های جشن نیکوکاری برای کمک به نیازمندان که کم هم نیستند و نیاز به مساعدت همه خیرین دارند برگزار میشود ما هم وظیفه داریم هر کدام به نوبه خود ضمن مشارکت در این جشن ها همراهان خوبی برای خدمتگزاران این حوزه باشیم.

در این جلسه همچپنین برخی از روسای ادارات شهرستان به ارائه نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.

انتهای پیام/

 

نظرشما

آخرین عناوین