پربیننده ترین

کد مطلب: 15264
تاریخ انتشار : 1396-11-25 10:13
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان سیروان گفت: نیروی انتظامی بازوی مقتدر و پر توان برقراری عدالت اجتماعی در جامعه است.

به گزارش سیروان نوین، دکترمهدی پروین دادستان عمومی و انقلاب شهرستان سیروان، در دیدار با فرمانده انتظامی شهرستان سیروان ضمن تقدیر از تلاش شبانه روزی مجموعه  انتظامی در برقراری نظم و امنیت عمومی بیان داشت: هدف دستگاه قضا و پلیس تحقق عدالت در جامعه است،برخورد قاطع و بدون مماشات پلیس در مواجه با ناهنجاری ها  و قانون شکنی ها،البته همراه با رأفت اسلامی احساس امنیت و عدالت را در بین مردم بسط می دهد.
وی تصریح کرد: نيروي انتظامي مي بايست در جهت پيشگيري از جرم اقدامات موثري به عمل آورده و در اين راستا از همراهي و همكاري ساير ادارات دولتي و تشكل هاي مردمي و اجتماعي بهره گيرد.
این مقام قضایی افزود:محور اقدامات مامورين و ضابطین قضایی بايد قانون و صيانت از  حقوق شهروندي و اجراي صحيح و دقيق احكام قضايي باشد
وی در پایان افزود: مجموعه دادگستري شهرستان سيروان  در راستاي برقراري نظم و اجراي عدالت آماده همكاري موثر و مستمر با نيروي انتظامي و حمايت  و پشتيباني از اقدامات قانوني ضابطين است.

سرهنگ بهروز آزادی فرمانده انتظامی سیروان نیز در این جلسه تعاملی از آمادگی پلیس جهت نیل به اهداف انقلاب اسلامی که حمایت از ستم دیدگان  و محرومین جامعه است گفت:ملاک عمل برای نیروی انتظامی مرقانون است، الحمدالله دستورات قاطع قضایی چراغ راه پلیس در اجرای قوانین است.
آزادی  در ادامه بیان داشت: قانون مداری در جامعه باید رواج پیدا کند و در این راستا گام های مفید و موثری با برگزاری کلاس های آگاهسازی عمومی در جوامع هدف بمنظور پیشگیری از وقوع جرم توسط پلیس برداشته شده است و سعی برآن داریم که معضلات و آسیب های اجتماعی را به جوامع هدف با بهره گیری از پرده نگار آموزشی،فیلم کوتاه،پویا نمایی و انیمشن های تهیه شده به مخاطبین خود نشان دهیم و امیدواریم که معضلات و آسیب ها را به حداقل ممکن کاهش دهیم
سرهنگ آزادی در خاتمه این جلسه از حمایت دستگاه قضا و حسن تعامل آن مجموعه با نیروی انتظامی تقدیر و تشکر کرد.

 

انتهای پیام/

نظرشما

آخرین عناوین