پربیننده ترین

کد مطلب: 15214
تاریخ انتشار : 1396-11-23 09:04
مسئول نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی؛
تقویت مواضع ضد آمریکائی مسئولان ضروری است
مسئول نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی گفت: روابط ما با امریکا رابطه مظلوم با ظالم است و مسئولان باید نسبت به مواضع خصمانه امریکا در موضوعات گوناگون به ویژه برجام، موضع قاطع و بازدارنده ای اتخاذ نمایند.

به گزارش سیروان نوین به نقل از ایلام رصد؛ حجت الاسلام والمسلمین "سیدمحمدباقرهاشمی"، مسئول نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی ایلام، با بیان اینکه بزرگداشت 22 بهمن از تقوای الهی مردم سرچشمه میگیرد، گفت :  دانشگاهیان ایلام در روز 22 بهمن دوشادوش احاد مردم غیور و حماسه ساز، شجاع و شهادت طلب به صحنه آمدند و همراه با مردم یکبار دیگر با رهبر و امام تجدید بیعت نمودند.

وی اظهار کرد : 22بهمن روز تجلی وحدت، ایمان، ایثار و دشمن شناسی و بصیرت است که ملت با حضور گسترده خود به عنوان نقطه عطفی در تاریخ انقلاب هچون سالهای گذشته تمام توطئه های دشمن در ابعاد مختلف راخنثی کردند.

حجت الاسلام هاشمی با بیان اینکه مردم در روز 22 بهمن با حضور حماسی خود بار دیگر اعلام کردند که دشمن اصلی خود را امریکا می دانند، افزود: روابط ما با امریکا رابطه مظلوم با ظالم است و این امر ناشدنی است از این رو از همه مسئولان میخواهیم نسبت به مواضع خصمانه امریکا در موضوعات گوناگون به ویژه برجام، موضع قاطع و بازدارنده ای اتخاذ نمایند.

مسئول نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی، تصریح کرد: مردم با همه وجود به دنیا اعلام نمودند که هیچکس اجازه مداخله در سرنوشت آنان را ندارد و دست هر متجاوزی را قطع کرده  و درس فراموش ناشدنی را به بدخواهان میدهند.

حجت الاسلام هاشمی پیام حضور مردم در اجتماع 22 بهمن را پیروی از راه و هدف امام(ره) و آرمان های شهدا و تداوم راه آنها دانست و گفت: نظام اسلامی در 40 سال گذشته ضمن دفاع از موجودیت خود اکثر نقشه های ظالمانه امریکا و اسرائیل را با شکست مواجه کرده و سیلی محکمی به زورگویان زده و این راه ادامه دارد.

 

انتهای پیام/

 

نظرشما

آخرین عناوین