پربیننده ترین

کد مطلب: 15201
تاریخ انتشار : 1396-11-22 14:13
امام جمعه سیروان در اجتماع پرشور مردم در 22 بهمن:
اتحاد و وحدت حول محور ولایت مایه عزت ملت ایران است
امام جمعه سیروان در اجتماع پرشور مردم در یوم الله 22 بهمن گفت: اتحاد و وحدت حول محور ولایت مایه عزت ملت ایران است.

به گزارش سیروان نوین، "حجت اسلام و المسلمین سید مصطفی موسوی" امام جمعه سیروان، در اجتماع پرشور مردم در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن با تبریک سی و نهمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، اظهار کرد: بار دیگر مردم و ملت عزیز و گرانقدر، شریف، بیدار، دلیر، انقلابی  و ارزشی ایران اسلامی به اذن الله تعالی حماسه آفریدند.

وی افزود: باید خدای متعال را به خاطر این لطف بیکران شاکر باشیم که حاصل این لطف بیکران شوق عظیم ملت آگاه ما و حضور حماسی در یوم الله 22بهمن ماه شده است.

موسوی با بیان اینکه امروز پیروزی، عظمت و افتخار ملت ما دوچندان شده است، تصریح کرد: شکر خداوند متعال برای این است که مردم، به اوجب واجبات یعنی حفظ نظام اسلامی پاسخ گفتند و مردم قدر نعمت بی نظیر خداوند متعال یعنی انقلاب اسلامی را به خوبی می دانند .

وی اضافه کرد: امروز مردم دین خدا را یاری کردند در روزی که روز خداست، امروز عید است؛ روزی که اسلام شکوهمند شده و همانند خورشید در حال تابیدن است.

امام جمعه سیروان عنوان کرد: طبق فرمایش رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه ای(حفظه الله)، امسال حضور مردم تماشایی شده و حضور مردم بعد از سی و نه سال، نه تنها کم رنگ نشده، بلکه پررنگ تر از سال های قبل بوده است و این همانند یک معجزه الهی است.

وی با بیان اینکه امروز حضور پرشور و ولایی ملت در این راهپیمایی، پیام های بسیار زیادی به دشمن مخابره کرده است، عنوان کرد: امروز دشمن با مشاهده این حضور، پیام های زیادی گرفت که یکی از این پیام ها این است که فرهنگ عاشورایی، فرهنگ حسینی و خون حسینی در رگ های ملت ما در جریان است و هرگز این خون حسین(ع) قطع نخواهد شد.

سخنران مراسم یوم الله 22بهمن در سیروان خاطر نشان کرد: امروز ملت ما به مستکبرین جهان به ویژه دشمنان قسم خورده خود مانند آمریکا و ایادی او ثابت کردند که در رگ های مردم ایران اسلامی فرهنگ حسین(ع) جاری است و ملت اهل سازش با هیچ مستکبری نبوده و هرگز تسلیم نخواهیم شد؛ چون امام حسین(ع) و شهدای عزیز به ما یاد داده اند در مقابل ظلم و ستم مستکبر کوتاه نیاییم و در مقابل دشمنان بایستیم.

وی با اشاره به اینکه آمریکا و ایادی و هم دستانش بدانند هیچ قدرتی در مقابل ایران سرافراز نخواهند داشت: افزود: آمریکا، رژیم جعلی صهیونیستی و همه هم پیمانانشان بدانند این ملت با حضورشان این پیام را دارند که ملت ایران و نسل های بعدی ملت ایران، تا قیامت هرگز با مستکبر سازش نمی کنند و این خواب که ملت ایران در مقابل مستکبران کوتاه بیاید را به گور خواهند برد.

موسوی تاکید کرد: پیام 22بهمن این است که "نه سازش، نه تسلیم، نبرد با آمریکا".

وی در ادامه گفت: دشمنان بدانند ملت ایران عاشق و محب ولایت و ولی امر خود است؛ ملت تابع محض ولی امر است و تا پای جان دست از ولایت برنمیدارد؛ بنابراین هرچقدر ملت ما را تهدید کنند این ملت اسلامی ترس و هراسی به دل نخواهند داشت.

امام جمعه سیروان بیان داشت: دشمنان بدانند که ملت ایران برای ظلم و ستم دشمنان و خوی استکباری آنها طرح دارد؛ و آن طرح، تبعیت محض از ولایت، اتحاد و وحدت حول محور ولایت است و این مایه عزت ملت ایران است.

وی افزود: ملت ما به تبعیت از امام حسین(ع) به پای ولایت خواهد ایستاد و در این راه جان میدهد، با دشمنان ولایت جنگیده و هرگز کوتاه نخواهد آمد و این شعار و پیام اصلی 22بهمن است.

حجت الاسلام موسوی خاطر نشان کرد: موضع صریح ملت شریف ایران اسلامی و مردم شهرستان سیروان، آتش زدن پرچم آمریکا و زیر پا گذاشتن شرف و آبروی آمریکاست و اینکه آمریکا هیچ ارزش و احترامی نزد ملت ما نخواهد داشت.

وی در پایان به کلام شهید بهشتی اشاره کرد و گفت: آمریکا باید اینقدر از دست ما عصبانی شود، تا از این عصبانیت بمیرد.

 

انتهای پیام/

نظرشما

آخرین عناوین