پربیننده ترین

کد مطلب: 15200
تاریخ انتشار : 1396-11-22 11:05
‌امروز مردم سیروان در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن با حضوری گسترده، پرشور و آگاهانه یکصدا شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل سر دادند و سالروز پیروزی انقلاب را جشن گرفتند.

به گزارش سیروان نوین، راهپیمایی بزرگداشت سی و نهمین پیروزی انقلاب اسلامی صبح امروز همزمان با سراسر کشور در شهرستان سیروان با حضور گسترده احاد همیشه در صحنه این شهرستان از کنار میدان اصلی شهر لومار آغاز شد.

با آغاز راهپیمایی هر لحظه بر تعداد شرکت‌کنندگان در راهپیمایی افزوده می‌شد و راهپیمایان کوبنده‌تر از گذشته شعارهای خود را فریاد می‌زدند.

مردم ولایتمدار سیروان در راهپیمایی امروز بار دیگر شعار همیشگی خود یعنی «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» را سردادند و خشم و انزجار خود را از سیاست‌های غیرانسانی آنان اعلام کردند.

راهپیمایان سیروانی با حضور حماسی خود در راهپیمایی 22 بهمن امسال ضمن اعلام حمایت و تجدید بیعتی با مقام معظم رهبری،  پاسخی کوبنده به دشمنان ایران دادند.

مردم ولایتمدار سیروان در راهپیمایی امروز فریاد زدند مرگ بر منافق فتنه‌گر و بار دیگر اعلام کردند دشمنان داخلی و خارجی نظام آرزوی خود مبنی بر ضربه‌زدن به نظام را به گور خواهند برد.

در راهیپمایی امروز قشرهای مختلف مردم، زن و مردم، پیر و جوان، کودک و نوجوان حضور داشتند و با حضور خود اعلام کردند تا پای جان برای سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ایستادگی خواهیم کرد.

 

دیدگاه‌ها

این است نشان ولایتمداری،انقلابی، وعاشق رهبری ونظام بودن این خطه قهرمان پرورسیروان که باردیگرباحضورگرم وپرشور،حمایت خودراازنظام مقدس ورهبری عزیزثابت کردند-امروزسراسرایران اسلامی تماشایی بود،آفرین برملت بصیرووظیفه شناس

نظرشما

آخرین عناوین