پربیننده ترین

کد مطلب: 15164
تاریخ انتشار : 1396-11-17 23:12
مدیر دامپزشکی سیروان با اشاره به اینکه یکی از اهداف بزرگ انقلاب اسلامی حمایت از محرومین و گسترش خدمات رسانی به مناطق محروم است گفت: به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر، دامداران شهرستان سیروان از خدمات رایگان بهره مند شدند.

رحیم جعفری مدیر دامپزشکی سیروان در گفتگو با خبرنگار سیروان نوین، ضمن تاکید بر ضرورت خدمات دامپزشکی در روستاهای محروم شهرستان اظهار داشت: علاوه بر ویزیت رایگان توسط کارشناسان این شبکه، واکسیناسیون رایگان دامهای منطقه بر علیه بیماریهای مختلف دامی و توزیع داروهای ضد انگل نیز بمناسبت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی در شهرستان صورت گرفت.

جعفری ضمن در خواست از عموم دامداران و روستاییان شهرستان سیروان تصریح کرد: با رعایت اصل پیشگیری مقدم بر درمان حتما با اکیپهای سیار دامپزشکی همکاری کرده و دامهای خود را علیه بیماری‌های مختلف دامی واکسینه کنند.

مدیر دامپزشکی سیروان در ادامه با اشاره به اینکه دامپزشکی یکی از مهمترین تشکیلات حرفه‌ای است که با ارائه خدمات اجرایی و نظارتی و فنی نقش مهمی در تضمین سلامت غذایی جامعه ایفا می کند یادآورشد: بمناسبت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی سعی شده است بیشتر دامهای دامداران شهرستان بصورت رایگان ویزیت شوند.

 

نظرشما

آخرین عناوین