پربیننده ترین

کد مطلب: 15118
تاریخ انتشار : 1396-11-12 07:44
معاون سیاسی امنیتی استانداری ایلام گفت: در دهه مبارک فجر باید عملکرد نظام برای مردم بازگو شود.

به گزارش سیروان نوین، "محمد نوذری"، معاون سیاسی امنیتی استانداری ایلام در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار سیاسی ایلام بیدار گفت: استان ایلام بعنوان یک استان شهیدپرور و مقاوم در سطح کشور شناخته شده که در دوران جنگ تحمیلی به خوبی در مقابل حملات دشمنان مقاومت و ایستادگی کرد.
وی با بیان اینکه مردم این استان دین خود را به خوبی به نظام و انقلاب ادا و شایسته بهترین خدمات هستند، اظهار کرد: یکی دیگر از ویژگی های بارز مردم ایلام استقبال از زائران اربعین است که بعنوان شاخصی ممتاز از این استان یاد می شود؛ امروزه اربعین به یک همایش جهانی تبدیل شده و موضوعی نیست که فقط خاص ایلام باشد بلکه متعلق به ملت ایران است.
دو عامل رمز پیروزی انقلاب اسلامی
وی در ادامه با اشاره به فرا رسیدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی گفت: انقلاب اسلامی یک معجزه بود که هیچ کس پیش بینی آن را نمی کرد؛ دو موضوع باعث تسریع در پیروزی انقلاب اسلامی شد؛ یکی رهبری امام خمینی بعنوان محور وحدت تمام مبارزین انقلاب و عامل دوم نیز وحدت کلمه بود.
معاون سیاسی امنیتی استانداری ایلام تاکید کرد: انقلاب اسلامی تأثیرات شگرفی بر نظام بین المللی زمان وقت گذاشت و تمام معادلات سیاسی غرب و شرق را بر هم ریخته و نظامی مبتنی بر جمهوری اسلامی با اندیشه اسلامی و حکومت اسلامی شکل گرفت.
نوذری در ادامه با اشاره به اینکه نظام سلطه از بدو تاسیس انقلاب اسلامی تاکنون توطئه های مختلفی برای جلوگیری از گسترش انقلاب ایران صورت داده، عنوان کرد: امروز نظام جمهوری اسلامی یک درخت چهل ساله تنومند و قوی شده و جوانه این انقلاب بسیار محکم است؛ امروزه در همه معادلات سیاسی نمی توان نقش جمهوری اسلامی را نادیده گرفت چرا که هر موضوعی در منطقه خاورمیانه بدون حضور ایران اسلامی یک کار بیهوده است.
عملکرد نظام برای مردم بازگو شود
وی در ادامه افزود: دهه فجر هم گرامیداشت یاد حضرت امام و هم انقلاب اسلامی و هم بحث وحدت و عملکرد نظام است که باید در این دهه عملکرد نظام برای مردم بازگو شود.
معاون سیاسی امنیتی استانداری ایلام گفت: یکی از موضوعات مهم این روز ها، وحدت مردم است به طوریکه هم اکنون جریاناتی به دنبال این هستند که به این وحدت ضربه وارد کنند.
نوذری ادامه داد: امسال نیز مراسمات دهه فجر باشکوه تر برگزار می شود و تلاش ما نیز بر این است تا جشن ها مردمی باشد و هم جذابیت لازم را برای مردم و بخصوص جوانان داشته باشد.
جوانان تحت تأثیر جریانات ضدانقلاب و فضای مجازی قرار نگیرند
وی در ادامه و در پاسخ به سوالی در خصوص فراخوان دوباره رسانه های ضد انقلاب برای حضور غیرقانونی در تجمعات گفت: خواهشی که از جوانان داریم این است که تحت تأثیر جریانات ضدانقلاب، شبکه های خارجی و فضای مجازی قرار نگیرند. ما در نظام جمهوری اسلامی ممکن است مشکلاتی هم داشته باشیم که این کاملا طبیعی است چرا که هر نظامی دارای مشکلاتی است اما همه تلاش مسئولان بر این است که مشکلات را مرتفع کنند.
خانواده ها مراقبت لازم را داشته باشند
معاون سیاسی امنیتی استانداری ایلام تاکید کرد: تاکنون به هیچ تجمعی مجوز لازم داده نشده و بر همین اساس هرگونه تجمع غیرقانونی بوده و از خانواده ها می خواهیم مراقبت لازم را از فرزندان خود به عمل بیاورند تا در دام ضد انقلاب قرار نگیرند.

 

انتهای پیام/

 

نظرشما

آخرین عناوین