پربیننده ترین

کد مطلب: 15114
تاریخ انتشار : 1396-11-11 12:59
فرماندار سیروان گفت: 180ویژه برنامه دهه فجر در شهرستان سیروان برگزار می شود.

"بهمن جلیلیان" فرماندار سیروان در گفتگو با خبرنگار سیروان نوین، با تبریک فرارسیدن دهه فجر، اظهار کرد: انقلاب جمهوری اسلامی ایران بعد گذشت 4دهه نسبت به سال های قبل پویاتر و بالنده تر در حال حرکت و پیشرفت است و این را مدیون خون شهدا و همچنین رهبری و رهنمودهای مقام معظم رهبری هستیم.

وی انقلاب اسلامی را مردمی ترین انقلاب دنیا دانست و افزود: در انقلاب شکوهمند جمهوری اسلامی ایران علاوه بر پایه های اقتصادی و اجتماعی پایه ها و عامل مذهبی و دینی در آن مشهود است و این امر باعث تمایز این انقلاب با سایر انقلاب ها در جهان می باشد.

جلیلیان به برنامه های دهه فجر اشاره و تصریح کرد: بایستی برنامه هایی در شان و منزلت این دهه در شهرستان سیروان برگزار شود.

وی با بیان اینکه 16کمیته ستاد دهه فجر درشهرستان سیروان تشکیل شده است، گفت: 180ویژه برنامه دهه فجر در شهرستان سیروان برگزار خواهد شد.

فرماندار سیروان عنوان کرد: در دهه فجر امسال 8طرح افتتاح و کلنگ زنی خواهد شد که دو طرح با اعتبار 4میلیارد و 700میلیون تومان کلنگ زنی و 6طرح هم با اعتبار1میلیاردو 685میلیون تومان افتتاح خواد شد.

وی ادامه داد: از عمده ترین این طرح ها می توان به افتتاح طرح پایگاه ملی پژوهشی میراث فرهنگی شهرستان، گازرسانی به قاضی خان عرب رودبار، تعریض واریانت سفید خانی تا ورمیان، افتتاح یک خانه بهداشت در روستای چم روته، افتتاح اداره آبفای روستایی و... اشاره کرد.

جلیلیان همچنین از برگزاری جشن های مردمی، مسابقات فرهنگی و ورزشی، برگزاری نشست ها، مراسمات و سایر برنامه های مخصوص این دهه که توسط ستادهای 16گانه اجرا می گردد در سطح شهرستان خبر داد.

وی با بیان اینکه برنامه های دهه فجر باید در شان انقلاب بوده و همه برای این امر تلاش کنند، گفت: امسال باید مراسم 22 بهمن و سایر مراسمات دهه فجر در شهرستان به صورت ویژه برگزار شود و آحاد مردم شریف شهرستان سیروان در راهپیمایی روز 22 بهمن حضور سبز داشته باشند.

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها

انشاالله

نظرشما

آخرین عناوین