کد مطلب: 15020
تاریخ انتشار : 1396-11-04 08:23
رئیس ورزش و جوانان سیروان گفت: بیش از 20برنامه فرهنگی ورزشی در ایام الله دهه مبارک فجر در این شهرستان برگزار خواهد شد.

آیت الله یاسمی، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سیروان در گفتگو با خبرنگار سیروان نوین اظهار کرد: دهه فجر طلیعه انقلاب و ارزش های اسلامی، رهایی ملت ایران و مقطعی است که خداوند سبحان هدیه بزرگ خود یعنی جمهوری اسلامی ایران را به مردم ایران اعطا کرد، لذا باید همه ما این دهه را گرامی بداریم.

وی افزود: اداره ورزش و جوانان شهرستان سیروان به منظور هرچه باشکوه برگزار کردن برنامه های فرهنگی ورزشی به همت و همیاری هیات های ورزشی و سمن های جوانان شهرستان وزنده نگه داشتن یاد و خاطره این ایام اقدام به برگزاری مسابقات ورزشی و برنامه های فرهنگی متنوع خواهد کرد.

یاسمی تصریح کرد: اداره ورزش و جوانان سیروان بیش از 20 برنامه را در حوزه‌های فرهنگی، ورزشی و جوانان در ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی تدارک دیده است.

این مسئول اظهار کرد: با تلاش هیات های ورزشی، مسابقات والیبال و فوتسال با حضور تیم های مختلف از سطح شهرستان در این ایام برگزار خواهد شد.

وی افزود: همچنین در این دهه مردم شاهد برنامه هایی چون دو عمومی آقایان، پیاده روی بانوان، مسابقات بومی محلی و فضاسازی اماکن ورزشی خواهند بود.

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان سیروان غبارروبی مزار شهدا، مسابقات ورزشی در رشته های مختلف شرکت در جشن های این دهه و حضور در راهپیمایی عظیم 22بهمن را از دیگر برنامه های فرهنگی ورزشی این ایام در سیروان عنوان کرد.

یاسمی هدف از برگزاری این برنامه ها را ایجاد روحیه نشاط و شادابی در بین جامعه شهرستان و همچنین استعدادیابی و آماده شدن ورزشکاران برای شرکت در مسابقات در سطوح بالاتر دانست.

وی گفت: هیات های ورزشی شهرستان باید بتوانند از انرژی، ایده و توان مردم ورزش دوست این شهرستان در برنامه های دهه فجر استفاده کنند.

انتهای پیام/ح

نظرشما

آخرین عناوین