پربیننده ترین

کد مطلب: 14463
تاریخ انتشار : 1396-09-22 08:13
گروههای جهادی در مناطق مختلف شهرستان چرداول در طول سال اقدامات خوبی را در مناطق محروم برای خدمت رسانی به مردم انجام داده اند

به گزارش سیروان نوین، محرومیت ومحرومین جزء واژگانی هستند که این روزها زیاد به چشم دیده می شود ودر همه جا یافت می شود واز غفلت گرفته تا هرچیزی را می توان علت آن دانست مسلماً در جامعه اسلامی زمانی که همه چیز درست پیش برود دیگر انسان محرومی در جامعه وجود نخواهد داشت ولی اگر استانی محروم باشد حکایت آن دیگر فرق خواهد کرد.

استان ایلام را می توان استان محرومیت ها نامید که دراثر فراموشی ها و سایر مشکلات امروزه مناطق زیادی درآن به اسم منطقه محروم سربرآورده است ودراین مناطق، روستاهایی وجود دارد که ابتدایی ترین نیازهای امروزی نظیر بهداشت و ... شاید درآن ها نباشد وبه طبع آن مردم فقیری وجود دارند که از عهده ساخت خانه ویا سرویس های بهداشتی به علت هزینه های زیاد برنیایند.

متاسفانه درهیاهوی رفت و آمد های مدیران ومسئولین نهادها ودستگاهها و آمارهای  متفاوت ساخت مسکن و رونق اقتصاد ، این محرومین هستند که به دست فراموشی سپرده می شوند وآلام آن ها برای سال های متوالی به این زودی ها پر نخواهد کشید ومحرومین همچنان محرومند ودردی از مشکلات آنان دوا نخواهد شد.

سپاه پاسداران باردیگر همچون زمان هشت سال دفاع مقدس باردیگر پا به عرصه میدان گذاشته ودر طول سال های متوالی عزم خود را برای مبارزه با محرومیت وزدودن چهره محروم شهرستان چرداول جزم کرده وبا احداث مسکن محرومین، احداث راهها ، سرویس های بهداشتی وساماندهی وارسال گروههای جهادی اقدامات شگرفی دراین زمینه انجام داده است.

حجت السلام احمد امرایی امام جمعه چرداول دراین خصوص به خبرنگار دیار زاگرس گفت:سپاه و بسیج مانند طناب هایی هستند که خیمه جهان اسلام را نگه می دارند واین نهاد مقدس با امروزه با تمام قدرت از جان ومال مردم دفاع می کند.

وی اضافه کرد:سپاه در زلزله کرمانشاه مانند زمان جنگ وارد عمل شده واقدامات بسیار خوبی در مناطق زلزله زده انجام داده است.

امام جمعه چرداول تصریح کردامروزه دولت برای فرهنگ ومحرومیت زدایی بودجه مناسبی ندارد وتنها نهادهای محدودی مانند سپاه دراین زمینه کارهایی را انجام داده اند.

گروه جهادی شهید حمید باکری یکی از گروههای جهادی شهرستان چرداول  است که  در اقدامی خدا پسندانه به روستای "لتاب" در بخش شباب رفته وبه مردم محروم این روستا خدمت رسانی می کند. 

دیار زاگرس

انتهای پیام/ح

 

 

نظرشما

آخرین عناوین