پربیننده ترین

کد مطلب: 14114
تاریخ انتشار : 1396-08-27 14:26
شهردار لومار از تکمیل میدان ورودی شهر لومار بصورت صددرصدی خبر داد.

علی عسکر چگنی نژاد شهردار لومار در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار سیروان نوین، اظهار کرد: میدان ورودی شهر لومار اصلاح و تکمیل می شود.

 

چگنی نژاد افزود: این میدان که قبلا ساخته شده است، تکمیل نشده است، بنابراین اولویت اول شهرداری هم اکنون اصلاح و تکمیل این میدان بعنوان نماد اصلی و ورودی شهر لومار می باشد و به زودی کار اصلاح آن آغاز و سعی خواهد شد در کمترین زمان تکمیل گردد.

 

شهردار لومار همچنین از تکمیل پروژه آسفالت محله درویشان خبر داد و افزود: آسفالت محله درویشان و جاده امامزاده سیدعلی(ع) روبه اتمام است و تا دو هفته دیگر تکمیل و تحویل داده خواهد شد.

 

این مسئول با بیان اینکه به دنبال منابع درآمدزایی برای شهرداری هستیم، گفت: شهرداری لومار منبع درآمد زایی مشخص ندارد و همین امر باعث شده است اکثر پروژه ها نیمه کار باقی بمانند.

 

وی با اشاره به اینکه شهرداری یک نهاد تخصصی است و باید تخصصی عمل کند، تصریح کرد: 90درصد پروژه ها و امورات شهرداری تخصصی و فنی هستند و سعی خواهیم کرد با کار اجرایی منظم  امورات شهری و شهرداری پیش برده شود.

 

چگنی نژاد با بیان اینکه سال آینده پیگیر جذب اعتبارات برای حل مشکلات شهرداری خواهیم بود، خاطرنشان کرد: شهرداری لومار با همکاری سایر نهادها و سازمان ها، تمام تلاش خود را برای کسب رضایت شهروندان انجام خواهد داد و از هیچ تلاش و کوششی در این خصوص دریغ نخواهد کرد.

 

انتهای پیام/

 

نظرشما

آخرین عناوین