پربیننده ترین

کد مطلب: 14091
تاریخ انتشار : 1396-08-24 13:54
سرگرد پاسدار احمد اورنگ از ارسال 600کیلو نان توسط پایگاههای مقاومت بسیج سیروان به مناطق زلزله‌زده کرمانشاه خبر داد.

به گزارش سیروان نوین، "سرگرد پاسدار احمد اورنگ" فرمانده سپاه ناحیه سیروان با تسلیت به مردم مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه، اظهار داشت: محموله ای شامل 600 کیلو نان که به وسیله بسیجیان پایگاه شهدای کلی کلی شهرستان سیروان تامین شده است، به کرمانشاه ارسال گردید.

وی با بیان اینکه محموله ها و اقلام دیگری از سایر کالاها توسط سپاه و بسیجیان شهرستان به استان کرمانشاه ارسال خواهد شد، افزود: در صورت نیاز آمادگی ارسال محموله های بیشتری از نان و سایر خوراکی ها به مناطق زلزله زده وجود دارد.

اورنگ عنوان افزود: با وقوع زلزله در کرمانشاه یکی از نیازها و احتیاجات مردم زلزله زده نان است بنابراین می بایست این نیاز هموطنانمان به سرعت تامین شود.

وی افزود: بدون شک تاکنون استان‌های همجوار کرمانشاه کمک‌های بسیاری را به هموطنان زلزله زده کرمانشاهی رسانده‌اند، اما تا زمانی که این مناطق باز هم احتیاجات و نیازهایی داشته باشند، بسیجیان ایلام و شهرستان سیروان از هیچ‌گونه کمکی دریغ نخواهند کرد.

 

گفتنی است زمین لرزه شدیدی در ساعت 21:48 شامگاه یکشنبه 21 آبان 96 با قدرت 7.3 درجه در مقیاس درونی زمین (ریشتر) در ژرفای 33.9 کیلومتری زمین استان های کرمانشاه، ایلام و کردستان و بخش های گسترده ای از غرب و شمال غرب کشور را لرزاند.
این زمین لرزه که کانون آن جنوب حلبچه عراق نزدیک مرزهای استان کرمانشاه گزارش شده زیان ها و آسیب های زیادی در استان های کرمانشاه و ایلام به بار آورده است.

انتهای پیام/

 

دیدگاه‌ها

سپاه مصداق آیه( اشداعلی الکفاررحمابینهم )میباشد،دراین آزمایش الهی نیزتاکنون خوش درخشیدندومن بعدنیزهمینگونه خواهدبود،ساماندهی ،ارسال وتوزیع کاری بس دشوارمیباشدکه این عزیزان انجام میدهندومیکوشندتامرحمی برآلام هموطنان باشد(ان الله یحب المحسنین)

نظرشما

آخرین عناوین