پربیننده ترین

کد مطلب: 14052
تاریخ انتشار : 1396-08-23 11:24
مدير امور شعب صندوق قرض‌الحسنه امداد ولايت ايلام خبر داد:
پرداخت بیش از 2 هزار فقره وام قرض‌الحسنه به نیازمندان ایلامی
مدير امور شعب صندوق قرض‌الحسنه امداد ولايت استان ايلام از پرداخت دو هزار و 860 فقره وام قرض الحسنه به مددجویان و نیازمندان این استان خبر داد.

به گزارش سیروان نوین، یدالله حیدر‌نژاد داشت: صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت استان ایلام وابسته به کمیته امداد این استان که سال گذشته فعالیت خود را آغاز کرده توانسته خدمات ارزنده‌ای را در زمینه توانمندسازی و رفع مشکلات مددجویان و سایر اقشار نیازمند ارائه کند.

مدیر امور شعب صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت استان ایلام بیان کرد: در ۶‌ ماهه نخست امسال این صندوق ۱۸۶ مورد وام اشتغال با اعتبار چهار میلیارد و 147 میلیون تومان به مددجویان و سایر افراد نیازمند پرداخت کرده است.

حیدرنژاد یادآور شد: همچنین در این مدت دو هزار و 678 فقره وام کارگشایی با اعتبار شش میلیارد و 484 میلیون تومان برای رفع مشکلات مددجویان و سایر افراد نیازمند پرداخت‌شده است.
وی با بیان اینکه وام‌های اشتغال برای ایجاد فرصت‌های مختلف شغلی و با هدف توانمندسازی خانوارها پرداخت‌شده است، گفت: وام‌های کارگشایی نیز برای رفع مشکلات فوری مددجویان موردحمایت و سایر افراد نیازمند درزمینهٔ بیماری، ازدواج، درمان، بدهی، ودیعه مسکن و مشکلات دیگر پرداخت شده‌اند.

مدیر امور شعب صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت استان ایلام بیان کرد: درمجموع تعداد دو هزار و 864 فقره وام کارگشایی و اشتغال در شش‌ماهه نخست امسال با اعتبار بیش از 10 میلیارد تومان به مددجویان و افراد نیازمند توسط صندوق قرض الحسنه امداد ولایت استان ایلام پرداخت‌شده است.

وی تأکید کرد: مردم نیکوکار و خیران استان ایلام می‌توانند با افتتاح حساب و سپرده‌گذاری در این صندوق در امر خیر و خداپسندانه قرض‌الحسنه مشارکت نمایند و از اجر معنوی و اخروی آن بهره‌مند شوند.فارس

 

انتهای پیام/

 

 

نظرشما

آخرین عناوین