پربیننده ترین

کد مطلب: 13912
تاریخ انتشار : 1396-08-17 12:04
مدیر بهزیستی شهرستان سیروان خبر داد:
تهیه یک قطعه زمین مسکونی برای یکی از نیازمندان سیروان
محمد هوشمند از تهیه یک قطعه زمین مسکونی به ارزش240میلیون ریال جهت ساخت منزل، برای یکی از نیازمندان تحت حمایت بهزیستی شهرستان سیروان خبر داد.

محمد هوشمند مدیر بهزیستی سیروان در گفتگو با خبرنگار سیروان نوین، اظهار کرد:  پیرو بازدید مدیر کل محترم و معاونت محترم اشتغال از وضعیت زندگی یک خانواده بی بضاعت و بی سرپناه در شهرستان سیروان، و به یمن ایام متبرک اربعین، اداره بهزیستی این شهرستان پس از تلاش و رایزنی با خیرین محترم، موفق به تهیه و جذب یک قطعه زمین مسکونی به ارزش240 میلیون ریال برای این خانواده نیازمند شد.

هوشمند در خصوص این زمین مسکونی افزود: این قطعه زمین در شهر لومار و به منظور ساخت منزل مسکونی برای این خانوار بی بضاعت می باشد که خوشبختانه با حمایتهای متعاقب مدیرکل محترم بهزیستی استان، معاون و کارشناس مشارکتهای استان، مبلغ 40 میلیون ریال کمک موردی جهت آغاز عملیات احداث این ساختمان اختصاص یافت.

این مسئول تصریح کرد: باتوجه به سرعت عمل و تعامل مجموعه بهزیستی استان و شهرستان، این تلاش ها در خور توجه و قابل تقدیر است.

مدیربهزیستی سیروان اضافه کرد: باتوجه به محدودیت اعتبارات بهزیستی شهرستان برای تکمیل و احداث این ساختمان، لذا از خیرین عزیز شهرستان تقاضامندیم در این امر خیر ما را یاری نمایند.

 

انتهای پیام/

 

نظرشما

آخرین عناوین