پربیننده ترین

کد مطلب: 13679
تاریخ انتشار : 1396-07-26 06:48
استاندار ایلام گفت: باید ارگان‌ها و نهادهایی که ماهیت آموزشی و پژوهشی دارند در بحث مواد مخدر فعالیت بیشتری داشته باشند.

به گزارش سیروان نوین، قاسم سلیمانی ظهر امروز در ششمین نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر اظهار داشت: مردمی کردن مبارزه با رواج مواد مخدر در استان ایلام باید در دستور کار قرار گیرد.

نماینده عالی دولت در استان ایلام با مهم توصیف کردن آموزش و پژوهش در امر پیشگیری از ابتلای جوانان به مواد مخدر افزود: باید ارگان‌ها و نهادهایی که ماهیت آموزشی و پژوهشی دارند در بحث مواد مخدر فعالیت بیشتری داشته باشند.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام هم در این نشست به فعالیت‌های برنامه‌سازی شبکه استانی در بحث مواد مخدر اشاره کرد و گفت: در قالب ساخت برنامه‌های تلویزیونی، رادیویی و خبری سال گذشته و امسال برنامه‌هایی با پیام مبارزه با مواد مخدر تهیه و پخش شده است.

علیرضا شیروی با اشاره به پخش سریال پربیننده "هوز کشمات" افزود: در این سریال به بحث اعتیاد و خانواده، اعتیاد و درمان، اعتیاد و سوء مصرف مواد پرداخته شد که با استقبال مردمی نیز روبه رو شد.

در ششمین نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر کمیته‌های پنج گانه فعال در این شورا گزارشی از فعالیت‌های خود در بخش‌های مختلف پژوهش، آموزش، امنیت، اجتماع و ارتباطات ارائه کردند.

فارس

انتهای پیام/

 

 

 

نظرشما

آخرین عناوین