پربیننده ترین

کد مطلب: 13607
تاریخ انتشار : 1396-07-19 20:15
صبح امروز هم‌زمان با سراسر کشور زنگ مهر عاطفه‌ها در مدارس شهرستان سیروان و به‌صورت شاخص در مدرسه حضرت آمنه(س) لومار به صدا درآمد.

به گزارش سیروان نوین، صبح امروز(چهارشنبه) با حضور مسئولین محلی زنگ جشن عاطفه ها در مدارس سیروان و بصورت نمادین در دبستان حضرت آمنه(س) لومار نواخته شد.

حسین نوروزی مدیر کمیته امداد شهرستان سیروان در حاشیه این مراسم به خبرنگار ما گفت: مهربانی زیباترین خصلت یک انسان می باشد که این فرهنگ باید در جامعه امروزی روز به روز گسترش یابد.

نوروزی با بیان اینکه جشن عاطفه ها باعث می شود دانش آموزان با این احسان و نیکوکاری بزرگ آشنا شوند، تصریح کرد: جشن عاطفه‌های امسال در دو مرحله برگزار شد، که این مرحله دومین مرحله آن می باشد و با همکاری اداره آموزش و پرورش سیروان در مدارس سطح شهرستان اجرا می گردد.

مدیر کمیته امداد سیروان شعار امسال جشن عاطفه را  مهر در انتظار همدلی عنوان کرد و افزود: این مراسم باهدف ترویج فرهنگ انفاق و کمک به دانش آموزان نیازمند انجام می شود، و این کمک ها، برای کمک به دانش آموزان نیازمند مورد استفاده قرار می‌گیرد.

وی با بیان اینکه جمع‌آوری کمک‌های مردمی ظرفیت بسیار مناسبی برای تقویت و ترویج فرهنگ انفاق در جامعه می باشد تصریح کرد: یکی از اصلی ترین برنامه های کمیته امداد کمک به ادامه تحصیل دانش آموزان و دانشجویان بی بضاعت است.

نظرشما

آخرین عناوین