پربیننده ترین

کد مطلب: 13604
تاریخ انتشار : 1396-07-19 18:34
بمناسبت هفته ناجا جمعی از مسئولین و پرسنل انتظامی شهرستان سیروان با خانواده شهید عادل شمشیری دیدار کردند.

به گزارش سیروان نوین، فرمانده انتظامی سیروان به همراه امام جمعه، معاون فرماندار و جمعی از کاکنان انتظامی شهرستان بمناسبت هفته ناجا، در منزل شهید عادل شمشیری حاضر شده و با خانواده محترم این شهید بزرگوار دیدار و گفتگو کردند.

حجت الاسلام سیدمصطفی موسوی امام جمعه سیروان در این دیدار اظهار داشت: پدران، مادران و خانواده شهدا نقش اساسی در دوران دفاع مقدس داشته‌اند و امروز هم این نقش را به خوبی در جامعه ایفا می‌کنند.
 
وی با اشاره اینکه گذشت و ایثار پدران و مادران شهدا از عزیزترین‌‌های خود موجب شد تا امنیت و آزادی برای کشور رقم بخورد، بیان کرد: افتخارآفرینی دوران دفاع مقدس مدیون شهدا است.

موسوی تصریح کرد: تمامی مسئولین بايد  قدردان زحمات خانواده شهدا و ایثارگران باشند و راه و روش زندگی شهدا را به  نسل جدید انتقال دهند.

وی افزود: آسایش و آرامشی که در جامعه حکم فرماست، مدیون همین فداکاری و ایثارگری‌های خانواده معظم شهیدان، جانبازان، ایثارگران، رزمندگان و آزادگان است که پاداش آنان نزد خدا محفوظ خواهد بود وما در مقابل خون شهدا مسئولیم  و  باید از این میراث بزرگی که امام و شهدا برایمان به یادگار گذاشته اند به خوبی صیانت کنیم.

نظرشما

آخرین عناوین