پربیننده ترین

کد مطلب: 13590
تاریخ انتشار : 1396-07-18 00:58
با حضور جمعی از مسئولین مراسم افتتاحیه یک وعده غذای گرم در مهدهای کودک سیروان برگزار شد.

به گزارش سیروان نوین، با حضور امام جمعه سیروان، مدیرکل بهزیستی استان ایلام، فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان مراسم افتتاح یک وعده غذای گرم در مهدهای کودک سیروان و بصورت نمادین در مهد کودک گلها واقع در روستای اسلامیه برگزار شد.

فرهاد قیصربیگی مدیر کل بهزیستی ایلام در حاشیه این افتتاح به خبرنگار ما گفت: در سال گذشته مبلغ15 میلیارد ریال برای اجرای برنامه پخت یک وعده غذای گرم در سطح استان هزینه شده است، و امسال هم در نظر داریم این طرح را با اعتباری بالغ بر 20میلیارد ریال اجرا نماییم.

وی به اهداف این طرح اشاره کرد و افزود: هدف از این طرح بهبود تغذیه کودکان و کمک به رشد جسمی و روحی آنان می باشد.

قیصربیگی در ادامه اظهار داشت: پذیرش رایگان کودکان سه دهک پاین درآمدی در مهدهای کودک و توسعه و تجهیز مهدها از دیگر برنامه های سازمان بهزیستی می باشد.

مدیر کل بهزیستی ایلام هدف از سفر یک روزه خود به شهرستان سیروان را بازدید از چند خانواده بی بضاعت، بازدید از مراکز و موسسات غیردولتی و طرح های اشتغالزایی و دیدار با مسئولین شهرستان سیروان اعلام کرد.

 

محمد هوشمند مدیر بهزیستی سیروان هم در این مراسم گفت: با رایزنی بعمل آمده با مدیر کل بهزیستی استان، مبلغ چهل میلیون ریال جهت کمک به چهار خانواده نیازمند اختصاص یافت.

وی اضافه کرد: طبق قول مساعد مدیر محترم بهزیستی ایلام در ماه های پایانی سال جاری، مبالغ بسیار خوبی در راستای محرومیت زدایی به مددجویان بهزیستی سیروان اختصاص خواهد یافت.

دیدگاه‌ها

کار بسیار خوبی خدا باعث بانبش را غرق در رحمت کنه مرسی مدیریت سایت عالی بود خوشحال شدم چ بچه های نازی ماشاالله

نظرشما

آخرین عناوین