پربیننده ترین

کد مطلب: 13589
تاریخ انتشار : 1396-07-18 00:16
به مناسبت هفته نیروی انتظامی همایش همیاران پلیس در سیروان اجرا شد.

به گزارش سیروان نوین، سرهنگ بهروز آزادی فرمانده انتظامی سیروان در این همایش که برای دانش آموزان مقطع متوسطه در کانون علامه طباطبایی لومار برگزار شد، اظهار کرد: هدف از اینچنین برنامه هایی ایجاد ارتباط با دانش آموزان، ترویج فرهنگ ترافیک و رعایت قوانین رانندگی است و رانندگان علل الخصوص راکبین موتورسیکلت می بایست توصیه های پلیس را در رانندگی لحاظ نمایند.

وی در ادامه به جنگ نرم دشمن و زیان های فضای مجازی اشاره کرد و گفت: آسیب های فضای مجازی بسیار خطرناک است و باید والدین و دانش آموزان با خطرات آن آکاهی کامل داشته باشند.

آزادی افزود: ما منکر استفاده از تکنولوژی نیستیم چونکه اینترنت دنیایی از اطلاعات و داده های مهم و مطالب علمی است، اما آنچه نگران کننده است، اعتیاد نوظهور به اینترنت و شبکه های مجازی است زیرا اعتیاد به فضای مجازی یعنی بی هدف چندین ساعت در طول شبانه روز در سایت های و کانال های شبکه های مجازی جستجو کردن و از همه مهمتر به اشتراک گذاری اطلاعات خصوصی افراد است.

فرمانده انتظامی سیروان همچنین به دانش آموزان توصیه کرد: از وظایف دانش آموزان احترام به والدین و مربیان آموزشی است چرا که والدین با تمام کاستی ها دغدغه تحصیل و کسب دانش توسط دانش آموزانشان را دارند و همچنین دانش آموزان بایستی در انتخاب دوست دقت نمایند و دوستان باید تمام معیارهای یک دوست مناسب و مومن را از دیدگاه دین مبین اسلام داشته باشند.

وی همچنین عتیاد را یکی از معضلات اجتماعی نامید و تاکید کرد: امروزه گرایش جوانان به مصرف دخانیات، سیگار و قلیان یکی از خطرات پیش رو می باشد زیرا دخانیات دریچه ای برای ورود به گرداب اعتیاد می باشد.

 

در پایان این مراسم همچنین پس از طرح سوالاتی توسط ناجا، تعدادی جایزه به دانش آموزان اهداء گردید.

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها

بسیار عالی کار فرهنگی بهتر جواب میده این حرکت عالیست بنظرم آموزش وپرورش باید از این رویکرد و این عمل ناجا خرسندبوده وبا آغوش باز از کارشناسان علوم انتظامی برای برگزاری کلاسهای آموزشی استقبال کنه.ازطرفی گمان میکنم فرهنگ سازی در مدارس انشاءالله وضعیت وحشتناک تصادفات وآمار غم انگیز تلفات انسانی رو کاهش میده نجات یک انسان چ از اعتیاد وچ با دادن یک تذکر دانش اموزبه والدینش که آرام رانندگی کن یا با گوشیت حرف نزن کمربندتوببند نجات یک جامعه است.تبارک الله مدیریت سایت اجراوم الله

نظرشما

آخرین عناوین