پربیننده ترین

کد مطلب: 13581
تاریخ انتشار : 1396-07-17 13:01
دادستان عمومی و انقلاب سیروان خبر داد:
اجرای حد شلاق در ملاء عام برای دو نفر در سیروان
دادستان عمومی و انقلاب سیروان از اجرای حد شلاق در ملاء عام برای دو نفر از سارقین سابقه دار در سیروان خبر داد.

به گزارش سیروان نوین، مهدی پروین دادستان عمومی و انقلاب سیروان در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ما با اعلام این خبر، اظهار داشت: حکمی که امروز اجرا شد مربوط به دو نفر از سارقین سابقه دار بوده است که با ارتکاب سرقتهای متعدد در سطح شهرستان سیروان، امنیت روحی و روانی شهروندان را به مخاطره انداخته بودند.

وی افزود: این مجرمین با رای قاطع دادگاه کیفری2 شهرستان سیروان، به حبس و شلاق تعزیری در ملاء عام محکوم بودند که رای صادره پس از طی تشریفات دادرسی در دادگاه تجدیدنظر استان تایید شد.

پروین تصریح کرد: خواسته و انتظار به حق مردم از دستگاه قضایی اجرای عدالت و برخورد قاطع و مستمر با بزهکاری و به ویژه جرائم خشن، سرقت و مواد مخدر می باشد که مجموعه دادگستری با تمام توان و بدون تساهل و تسامح با مجرمین در این جهت اقدام خواهد نمود.

دادستان عمومی و انقلاب سیروان از تمام مردم شریف شهرستان به خاطر همکاری و همراهی با مجموعه دادگستری قدردانی نمود و افزود: انتظار است مردم عزیز این دیار بیش از پیش دستگاه قضایی و نیروهای انتظامی را در جهت استقرار نظم و اجرای عدالت یاری و مساعدت نمایند.

 

انتهای پیام/

 

دیدگاه‌ها

ممنون از اقای دکتر حسنوند به خاطر این حکم قاطعانه و ممون از اقای پروین دادستان محترم بخاطر قاطعیت در اجرای حکم دادگاه انشاءالله شاهد سرقت در شهرستان نباشیم

جناب دادستان من که خیلی بهت ارادت دارم دمت گرم دلاور

نظرشما

آخرین عناوین