پربیننده ترین

کد مطلب: 13435
تاریخ انتشار : 1396-07-06 02:05
به‌ مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس، محفل شعر با موضوع دفاع مقدس با حضور جمعی از شاعران در شهرستان سیروان برگزار شد.

به گزارش سیروان نوین، به‌ مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس و در ششمین روز از این هفته، محفل شعر با موضوع دفاع مقدس با حضور جمعی از شاعران در شهر لومار شهرستان سیروان برگزار شد.

 

محمدحسن ابراهیم بیگی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه این مراسم در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: این مراسم با هدف گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس و با همکاری سپاه ناحیه سیروان و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در مسجد محله بانواز شهر لومار برگزار شد.
 

وی افزود: مراسم شعر دفاع مقدس یادآور حماسه آفرینی‌ها و رشادت های رزمندگانی است که برای تامین امنیت و حفظ استقلال و عزت ایران اسلامی از جان خویش گذشتند تا ذره‌ای از این خاک به دست دشمن نیفتد.
 

این مسئول بیان کرد: امروز بیش از پیش لازم است تا یاد و خاطره شهدای انقلاب و هشت سال دفاع مقدس و فرهنگ ایثار و شهادت در میان اقشار مختلف جامعه زنده نگه داشته شود.

وی ادامه داد: انقلاب اسلامی ایران به برکت خون مطهر شهدا حاصل شده است و امروز نظام مقدس اسلامی ، با اتکا به فرهنگ ایثار و شهادت استوار است و بر ما لازم است تا این فرهنگ را از طریق ابزارهای مختلف، به عموم صنوف و اقشار مردم منتقل نماییم.

 

در این محفل چند تن از شعرای شهرستان سیروان اشعار خود را با موضوع دفاع مقدس قرائت کردند و از شاعران برتر تجلیل شد.

 

نظرشما

آخرین عناوین