پربیننده ترین

کد مطلب: 13378
تاریخ انتشار : 1396-06-29 15:03
در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید؛
زنگ شکوفه ها در شهرستان سیروان نواخته شد+تصاویر
زنگ شکوفه ها همزمان با سراسر کشور در شهرستان سیروان نواخته شد.

به گزارش سیروان نوین،  این آیین که با حضور مسئولین شهرستان سیروان بصورت نمادین در دبستان شهید جعفری لومار برگزار شد، دانش آموزان کلاس اولی دختر و پسر به همراه والدینشان ورودشان به مدرسه را جشن گرفتند.

امان جمشیدی مدیر آموزش پرورش سیروان در این مراسم گفت: روز اول مدرسه یکی از خاطره انگیزترین روزهای زندگی هر فرد است که فراموش نمی شود.

وی افزود: بازگشایی مدارس بزرگترین رویداد فرهنگی است و تدابیر لازم برای بازگشایی مدارس در تمام مقاطع تحصیلی اندیشیده شده و از روز شنبه تمام مدارس شروع به فعالیت خواهند کرد.

جمشیدی همچنین بر لزوم حضور مداوم و ارتباط مستمر والدین با اولیای مدرسه در طول سال تحصیلی تأکید کرد و گفت: نظارت و تعامل والدین دانش آموزان و مدرسه بسیاری از گره های تعلیم و تربیت را باز می کند، بنابراین اولیای دانش آموزان بایستی با معلمان و تمام دست اندرکاران آموزش و پرورش برای تربیت دانش آموزان در جهت همسویی و شناخت اهداف و روشها با متولیان آموزش و پرورش همکاری نمایند.

جشن شکوفه ها همه ساله 31 شهریورماه برگزار می شد که امسال به دلیل تقارن با روز جمعه و تعطیلی مدارس به امروز چهارشنبه 29 شهریورماه تغییر یافت. 

نظرشما

آخرین عناوین