پربیننده ترین

کد مطلب: 13369
تاریخ انتشار : 1396-06-28 08:19
مدیر آموزش و پرورش شهرستان سیروان خبر داد:
آمادگی کامل مدارس سیروان جهت شروع سال تحصیلی جدید
مدیر آموزش و پرورش شهرستان سیروان گفت: مدارس شهرستان آمادگی کامل جهت شروع سال تحصیلی جدید را دارند.

به گزارش سیروان نوین، امان جمشیدی مدیر آموزش و پرورش شهرستان سیروان در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: در آستانه بازگشایی مدارس که تقارن با هفته فاع مقدس دارد قرار گرفته ایم و شروع به کار بزرگترین دستگاه فرهنگی کشور یعنی آموزش و پرورش را در پیش رو داریم.

وی افزود: همه ساله پروژه ای تحت عنوان پروژه مهر از طریق وزارت آموزش پرورش به ادارات آموزش و پرورش استانها ارسال می شود و هدف از پروژه های مهر آماده سازی مدارس، دانش آموزان و فرهنگیان برای سال تحصیلی جدید است.

جمشیدی ادامه داد: امسال آموزش و پرورش  سیروان با تشکیل دبیرخانه پروژه مهر و کمیته های پنجگانه تخصصی مورادی گوناگونی را پیگیری کرده اند؛ که از جمله اقدامات این دبیرخانه می توان به سازماندهی نیروهای آموزشی سطح شهرستان، سرویس های دانش آموزی، لباس فرم دانش آموزی و سازماندهی واحدهای سطح شهرستان اشاره کرد.

وی اضافه کرد: آموزش و پرورش و مدارس سطح شهرستان آمادگی کامل جهت شروع سال تحصیلی جدید را دارند.

رئیس آموزش و پرورش سیروان عنوان کرد: مراسم جشن شکوفه ها همزمان در تمامی مدارس پیش دبستانی و ابتدایی در روز چهارشنبه هفته جاری برگزار میگردد و مراسم آغاز سال تحصیلی نیز در تمامی مدارس سطح شهرستان و به صورت نمادین در دبیرستان های فضیلت و جانبازان با حضور مسئولین ،اولیا و دانش آموزان گرامی برگزار میگردد.

 

انتهای پیام/

 

نظرشما

آخرین عناوین