پربیننده ترین

کد مطلب: 13282
تاریخ انتشار : 1396-06-22 13:01
جلسه انتخاب هیئت رئیسه شورای بخش مرکزی سیروان با حضور تمامی اعضاء این شورا برگزار شد.

به گزارش سیروان نوین، جلسه انتخاب اعضاي اصلي و علي البدل شورای بخش مرکزی سیروان در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

حجت موسی بیگی بخشدار مرکزی در این جلسه با اشاره به اهمیت وجایگاه شورا در روستاها اظهار داشت: شوراهای اسلامی به عنوان نهادی برآمده از اراده وخواست ملت و تبلور عینی مردم سالاری دینی و برخاسته از بطن مردم هستند و از جایگاه ویژه ای در جامعه برخوردار می باشند.

وی افزود: شورای بخش به عنوان یک شورای فرادست انجام وظیفه می‌کند، بطوریکه علاوه بر نظارت بر شوراهای اسلامی روستاها در تعیین تکلیف عوارض و سایر امور مردم نقش دارند.

موسی بیگی با اشاره به موقعیت بخش مرکزی شهرستان سیروان، اظهار کرد: در شورای بخش مرکزی سیروان باید افراد  توانمند و قوی انتخاب شوند، چرا که وظایفی مهم و سنگینی برای آنها در قانون لحاظ شده است.

بخشدار مرکزی سیروان گفت: اعضای شورای بخش باید به طور مستمر در محل شورا در بخشداری مرکزی برای پاسخگویی، سرکشی از روستاها و نظارت حضور داشته باشند.

 

در پایان از بین شوراهای حاضر در جلسه تعداد 10 نفر جهت حضور در شورای بخش مرکزی اعلام آمادگی نمودند که پس از رای گیری آقایان احمد قربانی، منوچهر قنبری ، محمد رحیم باوندپور ،الماس غلامی و روح اله ملک حسینی  به عنوان اعضای اصلی و آقایان خلف خلفی ، روح اله حاتمی و بهزاد رحیمی به عنوان اعضای علی البدل شورای بخش مرکزی سیروان مشخص شدند.

 

 

انتهای پیام/

 

نظرشما

آخرین عناوین