کد مطلب: 12534
تاریخ انتشار : 1396-04-25 17:36
تصاویر کولبری یونس فیضی که توسط کانال‌های ضدانقلاب در فضای مجازی خبرساز شده بود، توسط خودش و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان پیرانشهر تکذیب شد.

به گزارش سیروان نوین، عبدالله سلیمانی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان پیرانشهر با اشاره به پخش عکس یونس فیضی جانباز ۷۰ درصد شهرستان پیرانشهر در فضای مجازی گفت: آقای فیضی کولبر نیست و حتی وی با مراجعه به اداره و با ابراز ناراحتی و نگرانی از پخش عکسش در فضای مجازی گفت از طریق مراجع قضایی نسبت به این امر اقدام می‌کنم چون عکس رو از بازی در یک فیلم برداشته‌اند.

وی اظهار کرد: فیضی در سال ۹۳ تحت پوشش قرار گرفت و هر دو پایش قطع شده است.

سلیمانی گفت: وی با توجه به روحیه خوب و سلامتی عالی در بیشتر مسابقات ورزشی کوهنوردی و اسب سواری شرکت می‌کند و مورد توجه تمام مردم قرار گرفته است.

یونس فیضی در گفتگو با کوردپیام گفت: در سال ۹۵ از طریق کارگردان فیلم سینمایی (دایان) به نام بهروز نورانی‌پور به عنوان بازیگر از من دعوت به عمل آورد تا در این فیلم سینمایی با موضوع فیلم افراطی گری و تروریست های داعش در سوریه به عنوان مهاجر سوری نقش آوارگی به مدت سه دقیقه بازی کنم.

وی در ادامه گفت: هنوز فیلم به اکران نرفته که متأسفانه عکس آن توسط افراد سودجو پخش شده، که من شخصا از طریق مراجع قضایی پیگیری می‌کنم.

 

بنابراین گزارش، برخی کانال‌های ضد انقلاب با دگرگون جلوه‌دادن واقعیت، دست به خبرسازی جعلی زده و با انتشار عکس‌هایی از یونس فیضی که مربوط به بازی وی در فیلم مذکور بوده است، اینطور وانمود کردند که این جانباز پیرانشهری با وجود معلولیت مجبور به کولبری است تا اتهاماتی را متوجه نظام کنند.

 

 

انتهای پیام/

منبع : شبکه اطلاع رسانی راه دانا

 

نظرشما

آخرین عناوین